LD 920E Automatic

Nová éra elektrokol je tady! Představujeme elektrokolo, které trvale změní způsob, jakým se lidé pohybují po městech: LD 920E s automatickým řazením. Díky jeho inovativnímu motoru už nikdy nebudete muset řadit, protože se o to postará samo. Jízda na kole je díky tomu bezpečnější, plynulejší a zábavnější. I když pojedete do kopce, budete stále šlapat stejnou příjemnou rychlostí.
Je to lehčí než jezdit na kole.

VIZE SE STALA REALITOU

10 LET VÝVOJE

Motor OWURU vychází z nápadu belgického start-upu E2 Drives. Jejich cílem bylo vytvořit kolo zítřka inspirované automobily, které by vyřešilo problémy běžné u elektrokol a otevřelo cestu do budoucnosti. Ale tato vize se stala skutečností až po partnerství s Decathlonem. Od té doby je LD 920E montováno v Lille z více než sta komponent.

VYROBENO V EVROPĚ

LD 920 E je především výsledkem spolupráce mezi Decathlonem a start-upem E2 Drives, který vedl vývoj inovativního motoru OWURU. Ale toto kolo je společným evropským projektem: 95 % komponent motoru je vyrobeno v Itálii, Portugalsku, Německu a Rakousku a jsou montovány v AML, montážní hale v B'TWIN village ve francouzském městě Lille.

REVOLUČNÍ MOTOR

Jak je šlapání snadné, tak technologie schovaná za ním je poměrně složitá. Ve spolupráci s belgickým start-upem E2 Drives vznikl motor OWURU, který disponuje exkluzivní technologií all-in-one. Tento dvojitý motorový systém kombinuje reaktivní elektrickou asistenci s plynulou automatickou převodovkou. Tato inovace vám poskytuje nekonečný počet převodů, aniž byste o tom vůbec tušili. Je to opravdový technologický zázrak.

Frédéric Jung, produktový manažer B’TWIN, oddělení městských kol

“Toto kolo je skutečnou inovací. Je to jedno z nejlepších městských kol pro dojíždějící, kteří každý den urazí velké vzdálenosti. Pokud sníte o tom, že už nebudete muset nikdy na kole řadit, tento jedinečný motor navždy změní způsob, jakým jezdíte na kole.”

Jedinečný zážitek ve dvou provedeních

LD 920E je dostupné ve dvou verzích: s nízkým rámem pro ženy a vysokým rámem pro muže. Obě kola mají 28palcová kola, ale můžete si vybrat ze tří různých velikostí rámu: S, M a L nebo M, L a XL. Všechny informace, které potřebujete, najdete na stránkách produktu.