Vyberte svou prodejnu

Usnadněte si nákup výběrem nejbližší prodejny

Zavřít Vybrat

Běh

Vítejte v našem běžeckém obchodě. Naše vlastní značka Kalenji navrhla tyto produkty, aby vám pomohla dosáhnout vašich vysněných cílů. Ať už běháte na silnice, v parku, na stezkách nebo na atletické dráze, máme pro vás veškeré potřebné běžecké vybavení - od běžeckých bot, triček, ponožek až po legíny či batohy.

Běžecké boty Kiprun KS Light

Kalenji

V nadmořské výšce 2000 m.n.m. na vysokých náhorních plošinách západní Keni je místo, které se jmenuje Eldoret, domovem kmene Kalenji. Jméno "Kalenji" je odkazem na tento kmen. Představují zhruba 3 miliony lidí, neboli deset procent keňského obyvatelstva.


Jogging

Chci se cítit dobře. Běh mi pomáhá zbavit se každodenního stresu a mám radost z každého uběhnutého kilometru. Většinou se pohybuji na zpevněných cestách nebo prošlapaných pěšinkách, v městských parcích nebo v lesích. S během to nepřeháním, většinou mi stačí hodina pohybu jednou až třikrát týdně.


Silniční běh

Mám ambice se neustále zlepšovat. Běh je jedním z mých nejoblíběnějších sportů. Trénuji systematicky sám nebo pod vedením trenéra. Asfaltové silnice, rychlé povrchy jsou mi nejbližší. Účastním se silničních běžeckých závodů na vzdálenosti od 10 km po marathon.


Trail

Kalenji vám nabízí celou řadu výrobků určených na trailový běh, ať už na trénink, či závody. Pořiďte si do své výbavy naši přilnavou obuv ideální do přírodního terénu a naše prodyšné, odolné a praktické oblečení určené na běh ve volné přírodě.


Atletika

Kolekce obuvi a oblečení na atletiku je určena všem dětem a dospívajícím, kteří se věnují běhu a atletice. Naše produkty jsou navrženy tak, aby je běžci mohli používat jak venku, tak v budově. Podrážka obuvi nezanechává na palubovce stopy, je tak vhodná i do tělocvičny.


Orientační běh

Kolébkou orientačního sportu jsou skandinávské země, Švédsko především. Cílem je nalezení konkrétních bodů - kontrol ve stanoveném pořadí. Člověk se pohybuje během, chůzí, pomocí kola nebo běžeckých lyží. Pro orientaci používá buzolu a mapu. Je to sport, který může praktikovat každý, bez ohledu na jeho úroveň nebo věk.