Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*

Volejbalové oblečení

20 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Volejbalové oblečení

Objevte široký výběr volejbalových triček, dresů, mikin, kalhot, kraťasů a ponožek, které vám Decathlon nabízí. Oblečení Allsix zaručuje maximální pohodlí a prodyšnost, volnost pohybu během tréninků a zápasů a odolnost tkanin. Dresy, šortky a ponožky si můžete libovolně přizpůsobit, dostupné pro muže, ženy i děti.


Volejbalové dresy

Základním rysem našich volejbalových dresů je lehkost: v průměru by dres pro dospělé měl vážit asi 150 gramů, ujistili jsme se, že jsme získali dres o hmotnosti 118 gramů, abychom sportovcům zaručili maximální pohodlí a svobodu pohybu při nejběžnějších akcích. V naší nabídce naleznete volejbalové dresy dámské, pánské a dětské.


Volejbalové kraťasy

Kromě dresů nabízí Decathlon široký výběr volejbalových kraťasů pro muže, ženy a děti, praktické a pohodlné. Užší kraťasy z bavlny a elastanu pro ženy, širší a měkčí kraťasy pro muže a děti. Dámské kraťasy na volejbal byly navrženy tak, aby sledovali pohyby hráčů během tréninku volejbalu a nabízel vynikající svobodu pohybu a lehkost. Volejbalové kraťasy pro muže i děti jsou stejně pohodlné a lehké, na rozdíl od žen nejsou těsné a tkanina je 100% polyester.


Ponožky na volejbal

Doplňte svou volejbalovou souprava ponožkami Allsix: Střední ponožky pro ty, kteří je mají raději v polovině lýtka, Vysoké volejbalové podkolenky pro ty, kteří preferují ponožky pod kolena při hrách nebo tréninku. Naše ponožky jsou k dispozici ve více barvách (modrá, bílá, růžová, zelená, červená ...). Kompresní pásky kolem chodidla nabízejí podporu při pohybu, síťované švy podporují prodyšnost nohou.