Kvůli denním limitům na uskutečnění objednávek může dojít k omezení výběru metod doručení
Vyberte svou prodejnu

Zobrazovat nabídku a dostupnost produktů nejblíže mému domovu.

Zavřít Vybrat

Basketbalové boty

29 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Zde naleznete veškerou nabídku pánských basketbalových bot TARMAK a NIKE.

Změna směru, rytmu, driblování, střelba na koš... V plném zápalu hry jsou vaše svaly a klouby velmi namáhány. A samozřejmě také vaše boty. Proto je výběr správné basketbalové obuvi zcela klíčový. Závisí na něm váš výkon i vaše pohodlí. V nabídce DECATHLON tedy naleznete široký výběr různých značek: Tarmak, Nike, z nichž si jistě vyberete podle svých představ...


Basketbalové boty přizpůsobené vaší pozici

Každá ze tří basketbalových pozic si žádá jiný druh obuvi... Právě dle pozice si vybíráte, zda chcete maximálně zpevňující, či velmi lehkou obuv. Vyšší svršek zajišťuje zpevnění kotníku, je tak vhodný pro centr pivota. Hráči na vyšším či nižším křídle i rozehrávači potřebují lehké a dynamické boty s nižším svrškem. Nízkou hmotnost kompenzují výztuhy po stranách obuvi. Pro hráče na všech pozicích je pak důležitá stabilita a tlumení obuvi při hře. Ty zajišťuje provedení podešve.


Pohodlí především

Při hledání optimální pánské basketbalové obuvi je často zmiňováno kritérium prodyšnosti. Jedná se o zásadní funkční vlastnosti, jelikož se při basketbalu noha v obuvi zahřívá. Prodyšnost materiálu tak představuje velmi významné plus. Důležité je i jiné kritérium: boty by se měly snadno nazouvat i vyzouvat. Obuv si samozřejmě nejdříve vybíráme očima, proto by měl vzhled v sobě spojovat odolnost a preciznost provedení. Při basketbalu závisí váš výkon na pohodlí vašich nohou. V obuvi, jež není určena na basket, si příliš pohodlí neužijete. Basketbalové boty Tarmak vám však otevřou nové možnosti. Při výběru oblečení na basketbal se podívejte také na basketbalové ponožky do basketbalové obuvi a na pánské basketbalové oblečení.