Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*

Horská kola

36 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Vyberte si z naší velké nabídky horských kol. Horská neboli MTB kola jsou nejoblíbenějším typem kol u nás. Najdete u nás i výhradně dámská horská kola nebo pánská horská kola.


KTERÝ DRUH HORSKÉ CYKLISTIKY VYZNÁVÁTE?
Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

PRO DĚTI

Dětské horské kolo uzpůsobené morfologii dítěte. Rekreační horské kolo je univerzální horské kolo ideální na klidné projížďky v méně hrbolatém terénu. Z hlediska technického rekreační horská kola disponují buďto pevnou vidlicí ideální na silnice a rovný povrch, nebo odpruženou vidlicí, která se hodí spíše na hrbolatý povrch, jízdu po cestách nebo chodnících. Mimoto je možné si vybrat mezi neodpruženým rámem (vhodným na většinu cest) a odpruženým rámem, který poskytne větší pohodlí a ovladatelnost na hrbolatých cestách či při sjezdu. Je načase někam vyrazit!

SPORTOVNÍ HORSKÉ KOLO

Proč si vybrat sportovní horské kolo? Sportovní horské kolo má oproti rekreačním horským kolům sportovnější geometrii, a nabízí tak lepší výkon. Je lehčí, energie z každého šlápnutí do pedálů vás proto doveze dále. Díky lehčímu a preciznějšímu vybavení kola (kotoučovým brzdám, převodům, odpružení atd.) budete plně připraveni na pravidelné vyjížďky, delší a náročnější než s kolem rekreačním. Rozmanitý terén, výstup, sjezd… Je snadné si horskou cyklistiku zamilovat. Věděli jste, že máme i nabídku dámských mtb kol?

CROSS COUNTRY (XC)

Při cross-country se silně zapotíte jak na rovných, tak na příkrých cestách. Díky rámové geometrii, odpružení a jednotlivým dílům jsou horská kola na XC lehká, přesná a dobře reagují. Jejich systém proti tzv. houpání brání tomu, aby při šlapání docházelo ke ztrátám energie způsobeným odpružením. Vše je připraveno, abyste si při vyjížďce, závodu, nebo dokonce maratonu (XC jízdě delší než 80 km) vytvořili nový osobní rekord. Od roku 2019 s 29" koly a pevnou osou.

ALL MOUNTAIN

Na co all-mountain horské kolo? Tato kola jsou jako doma na horách, strmých stezkách a náročných singltrecích. Účelem all-mountain horských kol je vyjet a sjet jakýkoli kopec, tj. pořádně si máknout při výšlapu a poté si užít adrenalin při sjezdu. Tato kola mají specifickou geometrii, jsou celoodpružená (přední i zadní odpružení), vybavená propracovanými systémy, které lze snadno nastavit, a mechanismy proti tzv. houpání. Ty brání ztrátám energie při šlapání a zaručují hladkou jízdu na jakémkoli povrchu. Správné příslušenství pro bezpečnou jízdu na horském kole? S tím pravým kolem je pouze na vašich nohách, aby pracovaly… a na vás, abyste jednali obezřetně. Aby pro vás jízda na horském kole byla vždy potěšením, nezapomeňte si pořídit přilbu, šortky, dres, rukavice, chrániče, světla a další výrobky, které vám umožní dodržovat pitný režim, orientovat se či provést na kole menší opravy.