Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*

Myslivost a lovectví

Ve značce Solognac pracují aktivní lovci, snaží se plnit požadavky na myslivecké potřeby všech uživatelů po celém světě. Pracují na vývoji produktů a zlepšují jejich vlastnosti, zaměřují se hlavně na funkčnost a odolnost výrobků. Zvažují průmyslovou proveditelnost a v neposlední řadě nízkou cenu, která je pro Decathlon tak typická.


Ideální tričko na myslivost, v teplém počasí můžete nosit samostatně, jindy jako spodní vrstvu pod svetr, fleecovou mikinu nebo pod bundu.

Zobrazit tričko na lov s potiskem

Hřejivé boty na lov a myslivost z posedu nebo stanoviště v chladném počasí. Zajímá vás lov s naháňkou nebo ze stanoviště? V pohodlných a hřejivých botách nepocítíte chlad ani vlhko a v nehybné poloze ochrání až do –5 ºC.

Zobrazit lovecké boty Crosshunt 500

Box navržený ke snadné přepravě psa. Skládací, lehký a pevný box, ve kterém má zvíře při přesunech pohodlný a bezpečný prostor.

Zobrazit skládací box na psa

Dětská kolekce Solognac pro všechny malé milovníky přírody.

Myslivost, lovectví

Jsou lesy vaším druhým domovem? Chodíte do lesa fotit, malovat, starat se o zvěř, lovit nebo jen tak hledat klid? Pak jistě oceníte naši nabídku mysliveckého oblečení, včetně bund a kalhot z nešustivého materiálu pro tichý pohyb.
Máme pro vás také ideální řešení pro toulky v lese za každého počasí, nabízíme vám boty do deště i do sucha. Voděodolnost testujeme v našich laboratořích i v terénu. Holínky Solognac při simulaci chůze v laboratoři neprosákly 4 hodiny.