Jezdectví

Vybavení pro jezdce i koně vyrábíme pod značkou Fouganza. V naší firmě na severu Francie pracuje 50 nadšených jezdců, kteří zde vyvýjejí, inovují a testují jezdecké vybavení. Náš cíl: Jezdectví dostupné malým i velkým sportovcům.

 
 

Kolekce podzim-zima: Vybavte se teple do zimních dnů!

Jezdectví: buďte připraveni na jízdu v každém počasí!

Jezdectví není pouze vášeň, ale je to i zodpovědnost k vašemu čtyřnohému příteli. Trénujte v suchu a teplu po celou dobu zimního období! Protože když vy se nebudete cítit v sedle pohodlně, a ani váš kůň nebude pracovat podle Vašich představ.


 
 

Vybavení na
první hodinu jízdy!


Nakupte jezdecké vybavení - online nebo na prodejně


V Decathlonu najdete široký výběr vybavení určeného na jezdectví jak pro začátečníky, tak pro ty, kteří se chtějí rychle zlepšovat.

 

VÝROBKY UZPŮSOBENÉ POTŘEBÁM JEZDCŮ

V Decathlonu pro vás máme jezdecké vybavení, které je velmi pohodlné a přispěje k větší bezpečnosti. K nezbytnému vybavení všech jezdců patří jezdecká přilba, která musí dobře padnout. Jezdecké přilby procházejí náročným testováním v našich certifikovaných laboratořích a splňují platné bezpečnostní normy. Ať už zvolíte jezdecké boty nebo jezdecká perka, veškerá jezdecká obuv v Decathlonu má podpatek, který snižuje riziko proklouznutí nohy třmenem. V nabídce oblečení pro jezdce najdete také jezdecké rajtky, které vyhoví vašim potřebám ať už jezdíte na jakékoliv úrovni a jakoukoliv disciplínu. V nabídce jezdeckých rajtek najdete modely pro každé roční období: hřejivé a nepromokavé na zimu, prodyšné na léto...

 

JE POTŘEBA VYBAVIT I SVÉHO KONĚ!

V jezdectví je nejdůležitější vztah jezdce s koněm, proto by si měl jezdec na hřebelcování svého koně udělat čas a také zvolit správné vybavení  a výrobky, které budou jeho koni vyhovovat. Jedině tak bude moci se svým koněm strávit výjimečné chvíle, při kterých bude on i kůň v bezpečí. V Decathlonu proto najdete i vše potřebné pro hřebelcování koní, ale také pro samotnou jízdu: jezdecká sedla, podložky pod sedlo, chrániče atd.

 VYBAVENÍ PRO JEZDCE - OBLEČENÍ PRO JEZDCE - VYBAVENÍ KONĚ PŘI PRÁCI - VYBAVENÍ KONĚ PŘI ODPOČINKU - VYBAVENÍ PRO SOUTĚŽE/span> - VYBAVENÍ DO STÁJE A VÝBĚHŮ - VOLTIŽ