Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*
NO BRAND
  • MĚKKÉ NÁSTRAHY DRAVÉ RYBY Lov dravých ryb - 3D SKIRT FROG 6 CM GREEN NO BRAND - Nástrahy a bižuterie
Kód : 8383958
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
MĚKKÉ NÁSTRAHY DRAVÉ RYBY

3D SKIRT FROG 6 CM GREEN

NO BRAND
4.5/5
4.5/5
Decathlon
Určeno pro zkušené rybáře lovící s nástrahou. Velmi realistické imitace žab oklamou i velmi obezřetné ryby. Systém proti uvíznutí je ideální na lov mezi větvemi i lekníny.

Klíčové vlastnosti

Snadné použití Systém proti uvíznutí umožňuje pohodlný rybolov za každé situace.
Dobrá viditelnost Velmi realistická barva a tvar.

Technický popis

3D Skirt Frog

Při výrobě byl použit 3D scan, nástraha tak věrně imituje živou žábu. Pružné a duté tělíčko, které maskuje zesílený háček 4X, umožňuje jeho úspěšný zásek v tlamě ryby. Je ideální i na lov štik.

Popis

Velikost: 6 cm. Tvar: žába. Barva: přírodní.

Složení/rady

Naše závazky

Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Není tento produkt pro vás ten pravý?


Pokud jste si nevybrali, nezoufejte! Máme pro vás dobrou zprávu. Na našem e-hopu najdete veškeré rybářské potřeby, rozdělené podle typu produktu nebo podle techniky. Pokud je populární kaprařina právě vaše oblíbená disciplína, tak jistě oceníte naší nabídku boilies. Je vám bližší lov dravých ryb? Pak si prohlédněte přívlačové pruty, ze kterých si vyberou začátečníci i zkušení rybáři. Jestli máte rádi různorodost vaši úlovků, určitě vyzkoušejte lov na feeder. Díky různým kombinacím montáží, návnady a nástrahy můžete cílit na různé druhy ryb. Podobný co se různorodosti úlovku týče je i tradiční lov na plavanou.


Rybaření je velice komplexní sport, který vyžaduje značnou znalost a správně zvolení vybavení. Níže naleznete kategorie, které často vyhledávají i ostatní rybáři. Petrův zdar!