Dne 28. 9. jsou všechny naše prodejny zavřené
SENSAS
  • NÁVNADY, BOOSTERY, ČERVY, PŘÍSLUŠENSTVÍ NA ZAKRMENÍ Rybolov - 3000 VELKÁ PLOTICE 1 KG SENSAS - Návnady a nástrahy na ryby
Kód : 1602899
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
NÁVNADY, BOOSTERY, ČERVY, PŘÍSLUŠENSTVÍ NA ZAKRMENÍ

Návnada na rybolov 3000 VELKÁ PLOTICE 1 KG SENSAS

SENSAS
4.4/5
4.4/5
Decathlon
Výrobek je určen na lov velkých plotic. Návnada tmavě hnědé barvy, která díky hrubšímu zrnu přitahuje největší plotice.

Klíčové vlastnosti

Lákavost Hrubozrnné složení přitahující velké plotice.
Univerzální využití Ideální návnada na lov plotic a cejnů po celý rok.

Technický popis

Složení

Návnada 3000 Velká plotice, barva po navlhčení tmavě hnědá, na všechna roční období, doporučovaný objem vody 0,4 až 0,45 l, obsah 1 kg.

Informace

Krmná surovina pro zvířata (kaprovití). Strouhanka, sušenky, PV1; kopra melasa, extrahovaná moučka z kukuřičných klíčků, kukuřice, grilované konopné semínko, extrahovaná moučka z ořechů, obilí. Popel 9,8 %, tuky 5 %,
bílkoviny 13,9 %,
celulóza 6,0 %.

Norma

FR28158001

Složení/rady

Naše závazky

Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Není tento produkt pro vás ten pravý?


Pokud jste si nevybrali, nezoufejte! Máme pro vás dobrou zprávu. Na našem e-hopu najdete veškeré rybářské potřeby, rozdělené podle typu produktu nebo podle techniky. Pokud je populární kaprařina právě vaše oblíbená disciplína, tak jistě oceníte naší nabídku boilies. Je vám bližší lov dravých ryb? Pak si prohlédněte přívlačové pruty, ze kterých si vyberou začátečníci i zkušení rybáři. Jestli máte rádi různorodost vaši úlovků, určitě vyzkoušejte lov na feeder. Díky různým kombinacím montáží, návnady a nástrahy můžete cílit na různé druhy ryb. Podobný co se různorodosti úlovku týče je i tradiční lov na plavanou.


Rybaření je velice komplexní sport, který vyžaduje značnou znalost a správně zvolení vybavení. Níže naleznete kategorie, které často vyhledávají i ostatní rybáři. Petrův zdar!