Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava standardních zásilek domů zdarma od 2000 Kč*
SENSAS
  • NÁVNADY, BOOSTERY, ČERVY, PŘÍSLUŠENSTVÍ NA ZAKRMENÍ Rybolov - 3000 RYBNÍK 1 KG SENSAS - Návnady a nástrahy na ryby
Kód : 3407689
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
NÁVNADY, BOOSTERY, ČERVY, PŘÍSLUŠENSTVÍ NA ZAKRMENÍ

Návnada 3000 RYBNÍK 1 KG SENSAS

SENSAS
4.3/5
4.3/5
Decathlon
Výrobek je určen na lov v rybníce. Návnada vhodná na rybolov v klidné vodě. Lze ji použít ke zvýšení hustoty povrchové návnady nebo jako základ lepivé návnady na dno.

Klíčové vlastnosti

Univerzální využití Návnada určená k lovu všech druhů ryb v rybníce.

Technický popis

Složení

Návnada 3000 Rybník, barva po navlhčení hnědá, na všechna roční období, doporučovaný objem vody 0,40 až 0,45 l, obsah 1 kg.

Informace

Krmná surovina pro zvířata (kaprovití). Složení: chlebová strouhanka, sušenky, pražená kukuřičná moučka, kopra, kukuřice, grilované konopné semínko, koriandr. Popel 8,9 %, tuky 8,5 %,
bílkoviny 16,9 %,
celulóza 4,6 %, vlhkost 5,5 %.

Č. normy

FR28158001

Složení/rady

Naše závazky

Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Není tento produkt pro vás ten pravý?


Pokud jste si nevybrali, nezoufejte! Máme pro vás dobrou zprávu. Na našem e-hopu najdete veškeré rybářské potřeby, rozdělené podle typu produktu nebo podle techniky. Pokud je populární kaprařina právě vaše oblíbená disciplína, tak jistě oceníte naší nabídku boilies. Je vám bližší lov dravých ryb? Pak si prohlédněte přívlačové pruty, ze kterých si vyberou začátečníci i zkušení rybáři. Jestli máte rádi různorodost vaši úlovků, určitě vyzkoušejte lov na feeder. Díky různým kombinacím montáží, návnady a nástrahy můžete cílit na různé druhy ryb. Podobný co se různorodosti úlovku týče je i tradiční lov na plavanou.


Rybaření je velice komplexní sport, který vyžaduje značnou znalost a správně zvolení vybavení. Níže naleznete kategorie, které často vyhledávají i ostatní rybáři. Petrův zdar!