Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava standardních zásilek domů zdarma od 2000 Kč*
SENSAS
  • NÁVNADY, ČERVY NA MOŘSKÝ RYBOLOV Rybolov - 3000 READY MER 1,250 KG SENSAS - Návnady a nástrahy na ryby
Kód : 8382181
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
NÁVNADY, ČERVY NA MOŘSKÝ RYBOLOV

Návnada na rybolov 3000 Ready Mer 1,25 kg SENSAS

SENSAS
4.5/5
4.5/5
Decathlon
mořský rybolov. Příprava návnady na mořský rybolov není snadná ani příjemná. Proto jsme připravili návnadu ihned k použití, díky níž se tomuto úkolu vyhnete.

Klíčové vlastnosti

Snadné použití Návnada je ihned k použití.

Technický popis

3000 Ready Mer

Příprava návnady na mořský rybolov není snadná ani příjemná. Proto jsme připravili návnadu ihned k použití, díky níž se tomuto úkolu vyhnete. Návnada je díky vysoce kvalitnímu složení i jedinečnému způsobu přípravy ihned k použití. Navíc je napuštěna sardinkovým olejem.

Příslušenství

Díky jedinečnému způsobu výroby je pevná, poddajná a účinná. S návnadou 3000 Ready stačí pouze otevřít sáček a začít rybařit.

Hmotnost

1,25 KGM

Složení/rady

Naše závazky

Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Není tento produkt pro vás ten pravý?


Pokud jste si nevybrali, nezoufejte! Máme pro vás dobrou zprávu. Na našem e-hopu najdete veškeré rybářské potřeby, rozdělené podle typu produktu nebo podle techniky. Pokud je populární kaprařina právě vaše oblíbená disciplína, tak jistě oceníte naší nabídku boilies. Je vám bližší lov dravých ryb? Pak si prohlédněte přívlačové pruty, ze kterých si vyberou začátečníci i zkušení rybáři. Jestli máte rádi různorodost vaši úlovků, určitě vyzkoušejte lov na feeder. Díky různým kombinacím montáží, návnady a nástrahy můžete cílit na různé druhy ryb. Podobný co se různorodosti úlovku týče je i tradiční lov na plavanou.


Rybaření je velice komplexní sport, který vyžaduje značnou znalost a správně zvolení vybavení. Níže naleznete kategorie, které často vyhledávají i ostatní rybáři. Petrův zdar!