TUNTURI

Jóga podložka TUNTURI TPE 8 mm šedá

729 Kč

Kdo dnes ještě cvičí bez podložky? Ať už cvičíte břišní cviky vleže nebo cvičíte jógu vsedě, podložka poskytuje extra pohodlí a stabilitu.

Barva: Šedá / Šedá

183cm
Online objednávka

Prodejce a odesílatel Fitness store s.r.o.

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

S extra silnou podložkou Tunturi o tloušťce 8 mm máte podložku na jógu, sportovní podložku a podložku na fitness vše v jednom. Podložka nabízí extra pohodlí, méně zatěžuje svaly a klouby a je vyrobena z ekologického materiálu.

Výhody podložky Tunturi Yoga - Fitness podložka - Sportovní podložka ✓ Extra silná 8 mm podložka pro maximální pohodlí během tréninku ✓ Ideální pro jógu, fitness a pilates ✓ Tloušťka méně zatěžuje vaše záda, nohy, kolena, kotníky a klouby ✓ Protiskluzové, snadno se čistí a biologicky odbouratelné ✓ Obsahuje praktickou tašku a bezplatnou aplikaci

Silná podložka na jógu pro větší pohodlí Podložka Tunturi Yoga Mat 8 mm je ideální pro všechny formy jógy, kde provádíte mnoho pozic vleže nebo vsedě, jako je jin jóga, jóga nidra a meditace. Je to proto, že podložka je tlustší než „normální“ podložky na jógu (3-4 mm), což poskytuje extra pohodlí a umožňuje vám rychleji vstoupit do stavu relaxace. Ideální, pokud tvrdá podlaha snadno způsobuje nepohodlí doma nebo v tělocvičně.

Menší zatížení svalů a kloubů Podložka je velmi vhodná i pro jiné formy tréninku, jako je fitness a pilates, i když trpíte (chronickými) bolestmi nebo se zotavujete po zranění. Tloušťka snižuje zátěž vašich zad, nohou, kolen, kotníků a kloubů.

Šetrné k životnímu prostředí a snadno se čistí Podložka na jógu je vyrobena ze 100% TPE: kombinace pryže a plastu. Tento ekologický materiál je 100% biologicky odbouratelný, extra měkký, protiskluzový a odolný proti potu, pachům a bakteriím. Není tedy třeba se bát viditelných skvrn od potu. Pro větší hygienu můžete podložku snadno vyčistit trochou saponátu.

Přepravní taška v ceně Fitness podložka je k dispozici v 7 trendy barvách a je dodávána s taškou na přenášení, takže ji můžete vždy snadno vzít s sebou. To se může hodit zejména v posilovně, protože pak už nikdy nebudete muset přemýšlet, zda byla podložka nedávno čištěna.

Používáte podložku poprvé? Vyjměte z obalu, vyválejte na podlahu a nechte pár hodin odpočívat. Zabráníte tak tomu, aby se karimatka přetočila zpět, když si na ni poprvé lehnete.

Součástí je bezplatná aplikace Tunturi Training Hledáte pomoc, inspiraci nebo motivaci pro svůj trénink? V Tunturi Training najdete tisíce animovaných fitness cvičení, návodů a cvičebních videí. Ty vám pomohou dostat ze sebe a vašich produktů Tunturi maximum.

Můžete trénovat sólo a vytvořit si vlastní tréninkový plán, stejně jako navštěvovat skupinové lekce a využívat komunitu. Knihovna je pravidelně aktualizována, takže v aplikaci lze vždy najít nové výzvy a inspiraci. A krása je v tom: Tunturi Training je 100% zdarma! a lze jej stáhnout z App Store a Play Store!

O Tunturi Ciťte se každý den lépe. To je motto Tunturi. Naše počátky leží ve Finsku, kde dva bratři v roce 1922 založili obchod s jízdními koly. Nyní, o více než 100 let později, jsme holandskou společností a globální značkou. Podporujeme vás na vaší cestě ke zdravému a fit tělu, vyrovnané mysli a šťastnému životu. Děláme to pomocí široké škály zařízení pro kardio a silový trénink, příslušenství a podpůrných aplikací. Je to řada, která se neustále rozšiřuje a zlepšuje, s kvalitními produkty a vynikajícími zárukami. Nemůžete se zorientovat nebo máte otázky? Náš servisní tým je připraven vám pomoci.

Včetně bezplatné aplikace Tunturi Training Hledáte pomoc, inspiraci nebo motivaci pro svůj trénink? V aplikaci Tunturi Training najdete tisíce animovaných fitness cvičení, návodů a tréninkových videí. Ty vám pomohou dostat ze sebe a z výrobků Tunturi maximum. Můžete trénovat samostatně a vytvořit si vlastní tréninkový plán, stejně jako navštěvovat skupinové lekce a využívat komunitu. Knihovna je pravidelně aktualizována, takže v aplikaci najdete vždy nové výzvy a inspiraci. A to je na tom to nejkrásnější: Tunturi Training je 100% zdarma! a můžete si ho stáhnout z App Store a Play Store!

Specifikace • Rozměry: d 183 x š 61 x v 0,8 cm • Hmotnost: 950 gr • Materiál: TPE • Barva: růžová • Dostupné také v barvách: černá, růžové zlato, šedá, mint, světle modrá, petrolejová modrá

Hodnocení zákazníků