AQUA MARINA

Nafukovací paddleboard AQUA MARINA Magma 11'2''x33''x6'' EARTH WAVE

12 000 Kč

Nafukovací paddleboard AQUA MARINA z řady ALL-AROUND ADVANCED s extra vyztužením a laminátovým pádlem pro začátečníky i pokročilejší jezdce.

Barva: Béžová / Modrá / Bílá

84cm
Online objednávka

Prodejce a odesílatel Snowboardel

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

paddleboard AQUA MARINA Magma 11'2''x33''x6''

Kompletně přepracovaný nafukovací paddleboard MAGMA z řady ALL-AROUND ADVANCED nabízí větší tuhost plováku a prémiové příslušenství. Model Magma je vhodný na klidnou hladinu i do menších vln pro jezdce všech úrovní. Tento plovák je velmi dobře ovladatelný a poskytuje velkou stabilitu.

Novinkou celé řady ALL-AROUND ADVANCED je přepracovaný tvar paddleboardu a vylepšená technologie. Model** MAGMA** je vyroben technologií **DOUBLE STRINGER TECHNOLOGY, **je vyztužen dvěma podélnými pásy PVC, které zajišťují větší pevnost a tím i lepší responzivitu paddleboardu. Oproti řadě ALL-AROUND má trochu štíhlejší tvar, který paddleboardu umožňuje rychlejší jízdu. Stabilita paddleboardu je stále velmi dobrá a tak je i tento paddleboard vhodný nejen pro pokročilejší jezdce, ale i pro úplné začátečníky.

Na palubě paddleboardu se nachází frézovaný neklouzavý pad s DIAMOND vzorem, který má uzavřenou strukturu, aby nepřijímal nečistoty. V zadní části padu je zvýšená hrana Kick-pad pro oporu zadní nohy při otočkách. Na palubě naleznete středové madlo a D-ringy pro uchycení kajakové sedačky. Novinkou je také systém uchycení osobních věcí na přídi. Je vytvořen s plochých gumiček RED STRAP™ poskládaných v novém tvaru na větší ploše, což nejen skvěle vypadá, ale je také zároveň velmi funkční.

Příslušenství nové řady ALL-AROUND ADVANCED také prošlo upgradem, výsledkem je 3-dílné LAMINÁTOVÉ pádlo s odolným nylonovým listem. Nový systém rychlého zajištění ploutvičky bez nutnosti použití nářadí - ** Swift Attach Fin System (SAFS™). ** Eco-friendly CIRCUPACK™  transportní bag a **nová ruční pumpa Liquid AIR V2 **s větším objemem a červeným eloxovaným hliníkovým pístem.

Rozměry:

- Délka: 11’2 / 340cm
- Šířka: 33 / 84cm
- Výška: 6" / 15cm

Hodnocení zákazníků