AQUA MARINA

Nafukovací paddleboard AQUA MARINA Hyper 12'6''x32''x6'' NAVY

13 500 Kč

Nafukovací paddleboard vhodný na delší výlety. Dvoukomorová konstrukce dodává tomuto paddleboardu větší tuhost.

Barva: Bílá / Tmavě modrá / Červená

381 cm
Online objednávka

Prodejce a odesílatel Snowboardel

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

paddleboard AQUA MARINA Hyper 12'6''x32''x6''

Jste připraveni na vaše další dobrodružství? Objevovat nová zákoutí a prožívat přírodu naplno vám umožní nové paddleboardy ze série TOURING! Jsou vytvořeny tak, aby vám pomohli přidat k vašemu výletu další extra míli. Hyper ve skvělém novém designu je tu pro vaše dlouhé výlety!

Paddleboard je vyroben jednovrstvou dvoukomorovou technologií, která zajišťuje větší tuhost plováku a také větší bezpečnost při vašich dobrodružných výpravách. Vnitřní komora se tlakuje na 10psi a vnější komora na 15psi.

**Hyper má unikátní tvar **s širokým stabilním středem a protáhlou špičkou, která skvěle rozráží vodu a pomáhá při jízdě držet přímí směr. Lehce zvednutá špička se hodí pro jízdu na klidné vodě, na řece i v menších vlnách na moři. Pro ještě lepší skluz má Hyper speciální odtokovou hranu, která umožňuje hladší proudění vody a zamezuje vytváření turbulencí za zádí paddleboardu, které zpomalují jízdu. Aby paddleboard lépe vedl přímí směr, má pod špičkou umístěn speciální nastavec "FORE-KEEL".

POZOR!!! TENTO PADDLBOARDOVÝ SET NEOBSAHUJE PÁDLO! VYBERTE SI Z NAŠÍ NABÍDKY PÁDEL.

Na palubě paddleboardu nalezneme nový systém uchycení nákladu. Je vytvořen s plochých gumiček RED STRAP™ poskládaných v novém tvaru na větší ploše, což nejen skvěle vypadá, ale je také zároveň velmi funkční. Frézovaný neklouzavý pad s DIAMOND vzorem, který má uzavřenou strukturu, aby nepřijímal nečistoty. V zadní části padu je zvýšená hrana Kick-pad pro oporu zadní nohy při otočkách. D-ringy na palubě paddleboardu lze využít i pro připojení kajakové sedačky, která ale není součástí balení.

**Příslušenství nové řady TOURING také prošlo upgradem. Nový systém rychlého zajištění ploutvičky bez nutnosti použití nářadí - Swift Attach Fin System (SAFS™). ** Eco-friendly CIRCUPACK™  transportní bag a **nová ruční pumpa Liquid AIR V2 **s větším objemem a červeným eloxovaným hliníkovým pístem.

Rozměry:

- Délka: 12’6 / 380cm
- Šířka: 32 / 81cm
- Výška: 6" / 15cm

Hodnocení zákazníků