Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava standardních zásilek domů zdarma od 2000 Kč*

Koloběžky pro dospělé

46 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Nakupte koloběžky do města - online nebo na prodejně


JAK VYBRAT KOLOBĚŽKU PRO DOSPĚLÉ

Zapomeňte na zažité stereotypy. Jízda na koloběžce není jenom pro děti, je to zábavný koníček a také praktický způsob dopravy, s koloběžkou se totiž můžete přesouvat rychleji a efektivněji, navíc je skladnější než kolo. Dospělí by koloběžku měli vybírat podle toho, jak daleko chtějí jezdit. Podívejte se na naše tipy, které vám s výběrem koloběžky pomohou.


KOLOBĚŽKY NA KRÁTKÉ CESTY

Koloběžky jsou mezi lidmi z měst velmi oblíbeným dopravním prostředkem, protože jsou šetrné k životnímu prostředí a mnohem rychlejší než chůze. Pokud chcete jezdit jen na krátké vzdálenosti (1 až 2 km), měli byste si pořídit koloběžku s kolečky minimálně o průměru 175 mm a s ložisky ABEC 5, která vám poskytnou dostatečnou setrvačnost, takže se nebudete muset odrážet tak často. Na krátké vzdálenosti není nutně třeba mít odpružení, poněvadž přidává koloběžce na váze. Nízké hmotnosti je lepší dát před pohodlím přednost. Vyberte si lehký a praktický model, se kterým si jízdu užijete.


KOLOBĚŽKY NA DLOUHÉ CESTY

Pokud plánujete cestovat na delší vzdálenosti (2 až 4 km), upřednostněte vyšší pohodlí a rychlou, bytelnou koloběžku. Zvolte proto model s kolečky o průměru alespoň 200 mm, která se obzvlášť hodí na delší vzdálenosti, jelikož nevyžadují tak časté odrážení. Pro plynulejší jízdu jsou potřeba minimálně ložiska ABEC 5. Odpružení není nutné, ale jízdu vám trochu zpříjemní, zejména pokud narazíte na jakékoli nerovnosti či výmoly. Pokud jezdíte hromadnou dopravou, zvolte lehčí model, který se snadno skládá, ať během cest neztrácíte čas. Koloběžek, jež vám pomohou se po městě efektivně přesouvat na delší vzdálenosti, je k dostání spousta. ÚDRŽBA KOLOBĚŽKY Pokud na koloběžce jezdíte každý den, měla by být perfektně seřízená, aby odpovídala vašim potřebám, a můžete si k ní dokonce pořídit různé příslušenství, aby byla ještě praktičtější. Proto značka Oxelo nabízí celou škálu příslušenství, které vám pomůže o koloběžku řádně pečovat. Jistě oceníte možnost věnovat své milované koloběžce trochu péče proto, aby se snadněji používala a každá jízda byla opravdovým potěšením. Máme pro vás také spoustu tipů, jak se o koloběžku starat, jak ji opravit a jak prodloužit její životnost.


ÚDRŽBA KOLOBĚŽKY

Pokud na koloběžce jezdíte každý den, měla by být perfektně seřízená, aby odpovídala vašim potřebám, a můžete si k ní dokonce pořídit různé příslušenství, aby byla ještě praktičtější. Proto značka Oxelo nabízí celou škálu příslušenství, které vám pomůže o koloběžku řádně pečovat. Jistě oceníte možnost věnovat své milované koloběžce trochu péče proto, aby se snadněji používala a každá jízda byla opravdovým potěšením. Máme pro vás také spoustu tipů, jak se o koloběžku starat, jak ji opravit a jak prodloužit její životnost.


KOLOBĚŽKY - SKATEBOARDY - LONGBOARDY A CRUISERY - KOLEČKOVÉ BRUSLE - HELMY A CHRÁNIČE