DOMYOS

Posilovací fitness činky 2 × 5 kg

699 Kč
Buďte první, kdo napíše hodnocení
Kód : 8336580

S těmito činkami se vám bude cvičit pohodlně. Povrch z PVC je hladký a dobře se drží v rukách. Činky jsou skladné a jejich údržba je snadná. Jsou stabilní, takže se nebudou kutálet po zemi.

Barva: Černá / Šedá

2*5kg
Online objednávka

Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 h

Získejte +69 bodů za nákup tohoto produktu  

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  UNIVERZÁLNÍ VYUŽITÍ

  Od 500 g do 5 kg. 6 modelů podle vašich potřeb. Včetně praktického letáku.

  SNADNÁ ÚDRŽBA

  Hladký povrch činek lze snadno omývat a nezanechává šmouhy na podlaze.

  Technické informace

  Proč zvolit 5kg činky?

  Činky o hmotnosti 5 kg jsou ideální pro intenzivnější cvičení. Hodí se na rozvíjení síly a budování svalstva. Umožní vám ve cvičení postupně zvyšovat zátěž. Budete s nimi moci provádět cviky koordinovaně a přesně. Jsou kompaktní a praktické. Tyto činky zefektivní vaše cvičení doma.

  Jaké cviky můžete s 5kg činkami dělat?

  5kg činky jsou ideální na posilování spodní poloviny těla. Svaly spodní poloviny těla jsou přirozeně silnější, proto je potřeba je pravidelně posilovat se závažím, aby bylo vaše cvičení efektivní. Do cvičení můžete zařadit dřepy, výpady, klasické deadlifty a nebo step upy (výstupy na lavici). Každý z těchto cviků vám umožní maximálně zapojit svaly a dosáhnout tak optimálních výsledků.

  Jak správně zvolit gramáž zátěží?

  Zvolte činky s hmotností, která vám umožní cviky vykonat pohodlně a přesně. Mějte na paměti, že kvalita provedených cviků je důležitější nežli zvolená zátěž. Na konci cvičení byste měli cítit, že jste si řádně zacvičili.

  Jak se mohu zlepšovat?

  Každé cvičení začněte poctivým rozehřátím s lehčím závažím. Začínáte se cvičením? Zvolte 0,5kg činy, které vám umožní cviky zdokonalit. Každé dva tréninky zvyšte závaží o 0,5 kg. Tím posunete své limity a maximálně zefektivníte pokrok.

  Jaké jsou rozměry těchto 5kg činek?

  Jedna činka je 19,5 cm dlouhá a 11,7 cm široká. Výška činky je 10 cm a průměr rukojeti 45,71 mm.

  Jsou stabilní na zemi a nezanechají šmouhy na podlaze

  Hledáte činky vhodné pro vaše fitness cvičení? Už hledat nemusíte, tyto činky vaše nároky skvěle splní. Díky jedinečnému designu zůstanou přesně tam, kde je položíte a nebudou se kutálet. Povrch z PVC chrání podlahu před šmouhami a oděry.

  Záruka

  2 let.

  Složení

  Rukojeť: 100% železo, zátěr: 100% polyvinylchlorid.

  Záruka

  2

  Hmotnost

  10 kg

  Koncepce a technologie výrobku

  Složení

  Tyč: 100.0% Železo Zátěr: 100.0% Polyvinylchlorid

  RADY PRO SKLADOVÁNÍ

  Činky vám doporučujeme uchovávat na suchém, čistém a větraném místě, daleko od zdrojů tepla (od radiátorů, vyhřívaných podlah, oken, skrz něž svítí slunce, lakovaných či natřených povrchů).

  Pokyny pro uživatele

  Nepouštějte z výšky na zem.

  TESTY

  Abychom zajistili kvalitu činky, prošel tento výrobek řadou testů. Při výrobě byly použity pouze materiály bez obsahu škodlivých látek.

  Schváleno

  „Výborné na trénink a zpevňování paží pro surfování. Začala jsem s lehčími činkami. Pokračuji s vyšší zátěží a výsledky jsou viditelné!“ Catherine, zákaznice Decathlonu.

  Pokyny k údržbě

  Před praním zajistěte uzávěry. Jemný cyklus, praní v pračce za studena se stejnými barvami. Perte v jemném pracím prostředku nebo v pracím prášku na peří a se 2 čistými tenisovými míčky. Nepoužívejte bělidla ani změkčovadla tkanin. Alespoň dvakrát důkladně vypláchněte. Sušte v sušičce při nízké teplotě se 2 čistými tenisovými míčky. Po každém cyklu je ihned vyjměte a načechrejte, dokud nejsou suché. Nečistěte v čistírně, nežehlete ani nenapařujte. Skladujte na chladném a suchém místě.

  Obrázky

  Posilovací fitness činky 2 × 5 kg
  Posilovací fitness činky 2 × 5 kg

  Hodnocení zákazníků

  Otázky a odpovědi