WEDZE

BuyBack - Pánské lyže s vázáním Cross 550+ (176cm) - Ucházející stav - Použité

3 499 Kč
6 299 Kč -44%
*Od 30. 4. 2024 až do vyčerpání zásob

D - ucházející stav - použité, odkoupeno službou BuyBack. Stáří produktu: 1 rok. Produkt prošel servisní kontrolou, některé díly mohly být vyměněny/opraveny.

STAV UCHÁZEJÍCÍ

Barva: Černá

121cm Není skladem
Online objednávka

Prodejce a odesílatel Decathlon Czech Republic - 2nd Life

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

Produkt byl odkoupen službou BuyBack –⁠ více informací naleznete ZDE.

TECHNICKÉ INFORMACE O PRODUKTU NALEZNETE ZDE.

Stav produktu: Výrobek byl používán 1 zimní sezónu. Výrobek má viditelné známky používání (je poškrábaný). Skluznice je ve velmi dorbém stavu.

Stav D (ucházející stav) produkty jsou použité, odkoupené službou BuyBack, ale stále je možné je používat. Některé díly mohly být opraveny nebo vyměněny kvalifikovanými techniky. Díly mohou být originální nebo náhradní. Tyto produkty mají větší kosmetické vady nebo poškození, k nimž došlo při přepravě, manipulaci ve skladu či obchodě nebo běžným použitím. V této kategorii můžete najít produkty se značným poškrábáním, odřením, skvrnami, korozí, trhlinami nebo bude produkt nekompletní. Vady jsou obvykle na viditelném místě, ale bez vlivu na funkčnost nebo bezpečnost produktu.

Použité produkty v nabídce 2nd life, které byly vráceny do prodeje díky službě BuyBack, mají záruku 2 roky a 365 dní na vrácení. Jízdní kolo prošlo prohlídkou již při odkupu, proto se na něj nevztahuje garanční prohlídka zdarma.

Hodnocení zákazníků