TUNTURI

Vibrační masážní válec TUNTURI

1 490 Kč

Máte napjaté svaly, stres nebo cítíte únavu? Vibrační masážní válec Tunturi má 3 ergonomicky tvarované části, které pro maximální relaxaci a úlevu kopírují tvary vašeho těla.

Barva: Černá

Online objednávka

Prodejce a odesílatel Fitness store s.r.o.

Naše služby:

 • Vybráno DECATHLONem
 • Pouze doručení domů
 • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

Výhody vibračního masážního válce Tunturi
✓ Ergonomický design kopíruje tvary těla pro maximální efekt
✓ Nejúplnější masážní terapie díky kombinaci vibrací a rolování
✓ 3 různé rychlosti vibrací a 1 automatický program
✓ Kompaktní a snadno přenosný
✓ Dobíjecí přes USB-C za 3 hodiny

Kombinaci vibrování a rolování máte k dispozici nejúplnější masážní ošetření v jednom kompaktním přístroji. Se 3 rychlostmi, 1 programem a LED indikátorem.

Ergonomický design pro účinnou masáž
Vibrační masážní válec Tunturi se skládá ze 3 pohyblivých částí s ergonomickým designem. Každá část má kulatý tvar a mezi nimi jsou malé „zářezy“. To zajišťuje, že maximální masážní síla je na vnější straně válečku, což vám umožní bezpečně vycentrovat páteř nebo lopatku, aniž byste je zbytečně zatěžovali. Sval nebo část těla, kterou masírujete, zapadá „uvnitř“ válečku a zajišťuje, že celý povrch je plně masírován.

Lze použít kdekoli, pro jakoukoli svalovou skupinu
Díky svému tvaru a kompaktní velikosti můžete válec používat ve stoje, vsedě i vleže na každou svalovou skupinu: od zad až po nohy, hýžďové svaly, paže, ramena a krk.

Od lehké relaxace až po hloubkovou masáž
Můžete se masírovat kdykoli během dne otočením válečku a přiložením ke kůži. Vibrace mají úžasně relaxační účinek. Masážní válec je ale také ideálním zařízením pro hloubkovou a regenerační masáž. Ve skutečnosti, zatímco válec vibruje, můžete také vyvíjet tlak na svaly. Stejně jako u pěnového válečku.

Stimuluje krevní oběh a regeneruje svaly
Kombinace vibrací a rolování je nejúplnější formou masážní terapie. Vibrace rozhýbou vaše svaly, abych tak řekl, a valivý pohyb způsobí, že míč vyvíjí přímý tlak na svaly. To poskytuje relaxaci a úlevu od bolesti zároveň. Stimuluje průtok krve, takže se toxiny zbavují a svaly se rychleji zotavují.

Jak používat vibrační masážní válec

 1. Vyberte si sval, který chcete masírovat.
 2. Zapněte válec, položte ho na podlahu a pomalu si na něj lehněte. Sval, který budete masírovat, je přesně ve středu válečku.
 3. Pokuste se uvolnit a neustále dýchat. Můžete cítit nepříjemný tlak, ale neměli byste pociťovat ostrou bolest. Držte to po dobu 20-30 sekund.
 4. Držení je již velmi účinné, ale můžete také rolovat dopředu a dozadu a masírovat tak větší oblast kolem svalu.
 5. Pohybujte se pomalu tam a zpět a v případě potřeby se zastavte v oblastech, které vyžadují zvláštní pozornost.

3 rychlosti, 1 automatický program a praktický LED indikátor
Vibrační válec má 3 rychlosti vibrací a 1 automatický program, který střídá různé rychlosti. Tlačítko zapnutí/vypnutí je pod zařízením, stejně jako LED indikátor. To vám umožní snadno ovládat masér:

Stiskněte 1x - zařízení se zapne - kontrolka 1 se rozsvítí - nízká rychlost vibrací
Stiskněte 2x - světlo 2 se rozsvítí - střední rychlost
Stiskněte 3x - kontrolka 3 se rozsvítí - vysoká rychlost
Stiskněte 4x - rozsvítí se kontrolky 1 až 3 - spustí se automatický program
Stiskněte 5x - přístroj se vypne

Během nabíjení funguje LED indikátor také jako indikátor baterie. Masážní váleček lze nabíjet pomocí přiloženého kabelu USB-A na USB-C. Zařízení se plně nabije za 3 hodiny a s plnou baterií vydrží 2 hodiny.

Obsah balení
1 vibrační masážní válec
1 nabíjecí kabel USB-A na USB-C

O Tunturi
Cítit se lépe každý den. To je motto společnosti Tunturi. Naše kořeny leží ve Finsku, kde dva bratři založili v roce 1922 obchod s jízdními koly. Nyní, o více než 100 let později, jsme nizozemskou společností a globální značkou. Podporujeme vás na cestě za zdravým a zdatným tělem, vyrovnanou myslí a šťastným životem. Činíme tak pomocí široké nabídky kardio a silových trenažérů, příslušenství a podpůrných aplikací. Je to sortiment, který se neustále rozšiřuje a zdokonaluje, s kvalitními výrobky a vynikajícími zárukami. Nemůžete se zorientovat nebo máte dotazy? Náš servisní tým je připraven vám pomoci.

Včetně bezplatné aplikace Tunturi Training
Hledáte pomoc, inspiraci nebo motivaci pro svůj trénink? V aplikaci Tunturi Training najdete tisíce animovaných fitness cvičení, návodů a tréninkových videí. Ty vám pomohou dostat ze sebe a z výrobků Tunturi maximum. Můžete trénovat samostatně a vytvořit si vlastní tréninkový plán, stejně jako navštěvovat skupinové lekce a využívat komunitu. Knihovna je pravidelně aktualizována, takže v aplikaci najdete vždy nové výzvy a inspiraci. A to je na tom to nejkrásnější: Tunturi Training je 100% zdarma! a můžete si ho stáhnout z App Store a Play Store!

Specifikace
• Rozměry: d 16 x š 9 x v 9 cm
• Hmotnost: 700 gr
• Barva: černá
• Materiál: ABS, silikon
• Počet rychlostí vibrací: 3
• Počet programů: 1 (automatický)
• Baterie: lithium-iontová baterie (1800 mAh)
• Nabíjení: USB-A na USB-C (5V / 1A)
• Doba nabíjení: 3 hodiny
• Výdrž baterie: 2 hodiny

Technické informace

 • ŠÍŘKA (v cm) 9 cm
 • VÝŠKA (CM) 9 cm
 • DÉLKA (CM) 16 cm
 • STAV PRODUKTU NOVÝ

Hodnocení zákazníků

Technické informace

ŠÍŘKA (v cm)

9 cm

VÝŠKA (CM)

9 cm

DÉLKA (CM)

16 cm

STAV PRODUKTU

NOVÝ