TUNTURI

Veslařský trenažér TUNTURI FitRow 50 Rower

12 990 Kč
15 690 Kč -17%
*Od 23. 6. 2024 do 26. 6. 2024

TUNTURI FitRow 50 vychází z nejnovějších poznatků a dostupných technologií na trhu cardio trenažérů s výborným poměrem cena/výkon. Je to ideální stroj určený do domácího prostředí.

Barva: Černá / Stříbrná

Online objednávka

Prodejce a odesílatel Fitness store s.r.o.

Naše služby:

 • Vybráno DECATHLONem
 • Pouze doručení domů
 • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI:

 • Moderní design
 • Podsvícený LCD displej
 •     Komfortní pojezd
  
 • Protiskluzové nášlapy
 • Snadná manipulace
 • Oblíbený výrobce
 • Prodloužená záruka a servis

TUNTURI FitRow 50

Veslovací trenažér TUNTURI FitRow 50 nabízí magnetický brzdný systém s 16-ti úrovněmi odporu a elektronickým ovládáním. Setrvačník určující plynulý chod veslování má hmotnost 4 kg (setrvačníkový systém má hmotnost 6 kg).

Při veslování zapojujete u tréninku všechny svalové partie, jako jsou nohy, záda, ruce, prsa a břicho. Zcela zásadní je správná technika, kterou si musíte osvojit pravidelným veslováním. Také můžete v přední části provádět tahové cviky ve stoje na spodní kladce, kterými se důkladně procvičují především horní svalové partie. U veslování posilujete rovnoměrně všechny svalové skupiny. Nosnost stroje je 120 kg.

PROGRAMOVÁ NABÍDKA TUNTURI FitRow 50 disponuje podsvíceným 5,5" LCD displejem a zobrazuje základní hodnoty jako čas, vzdálenost, rychlost, počet záběrů za minutu, počet záběrů celkem, tepovou frekvenci atd. Z programové nabídky nabízí dohromady 17 programů a z toho 12 přednastavených programů pro zvyšování kondice, spalování kalorii apod. Dále HRC program pro řízení dle tepové frekvence, uživatelsky nastavitelný program apod. Měření tepové frekvence přes hrudní pás. Pás umožnuje měření tepové frekvence s přesností EKG a není součástí dodávky. Můžete si jej u nás ale samozřejmě dokoupit. HRC program - řízený dle tepové frekvence, v závislosti na parametrech cvičence se automaticky během jízdy reguluje zátěž pro udržení vybraného pulsu ve vybrané zóně.

KOMFORTNÍ POJEZD Anatomicky tvarované sedlo osazeno ložisky pro pohodlnou a plynulou jízdu. Kvalitní zapouzdřená ložiska, která jsou osazena v pojezdové části zajišťují plynulý a absolutně bezhlučný chod, bez nutnosti údržby.

PROTISKLUZOVÉ NÁŠLAPY Zafixování chodidel na nášlapech přes řemínky na suchý zip pro maximální stabilitu a pohodlnost při tréninku na veslovacím trenažéru!

MOŽNOST DALŠÍCH CVIKŮ Díky důmyslné konstrukci a integrovaným nášlapným plochám v zadní části stroje lze kromě veslování procvičit i několik dalších cviků jako jsou bicepsové zdvihy, přítahy na ramena a další rozšiřující universálnost trenažéru. Stačí se postavit k zadní části stroje na obě nášlapné plochy zabraňující zvedání trenažéru při cvičení a využít madlo jako činkovou osu.

PRAKTICKÉ SLOŽENÍ Možnost jednoduchého složení veslovacího trenažéru pro větší úsporu místa. Jednoduše jen odjistíte páku a pojezd zvednete. Zpětné rozložení je ještě jednodušší. Celkové rozměry jsou po složení (dxšxv): 83 x 83 x 128 cm.

ZÁRUKA A SERVIS Značka TUNTURI si je vědoma kvality svých trenažérů a poskytuje na ně prodlouženou záruku 3 roky + 5 let na rám stroje. Na trenažéry TUNTURI je zajištěn kvalifikovaný záruční servis u zákazníka doma, bez nutnosti stroj kamkoli vozit či posílat.

PROČ STROJE ZNAČKY TUNTURI? Finská značka Tunturi má více jak 40letou tradici a zakládá své produkty na přirozené ergonomii pohybu, moderním designu a kvalitní mechanice. I díky tomu poskytuje na vybrané produkty nadstandardní záruky a zajištění servisu u zákazníka doma. V dnešní době tato severská značka Tunturi distribuuje zboží do 60 zemí světa a patří k oblíbeným výrobcům fitness strojů. Snahou značky Tunturi bylo a je začlenění zdravého pohybu a životního stylu fitness do myšlení každého z nás. Značka Tunturi v roce 2022 oslavila 100 let své existence během které poskytuje svým zákazníkům stroje a služby té nejvyšší prověřené kvality.

Hodnocení zákazníků