SIROKO

Cyklistické brýle K3 Triathlon

1 007 Kč
2 269 Kč -55%
*Od 22. 7. 2024 do 8. 9. 2024

K3 nabízejí maximální výkon v těch nejhorších podmínkách. Optimalizovaný výkon poskytují jejich ultra lehké PC obroučky o hmotnosti pouhých 27 gramů a vyměnitelná polarizovaná skla Special TAC 1.2.

Barva: Černá / Modrá

Online objednávka

Prodejce a odesílatel Siroko Solutions S.L. + CZ

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

Siroko K3 Triathlon prošly těmi nejnáročnějšími testy kvality a jsou lídrem mezi sportovními brýlemi. Zajišťují optimalizovaný výkon díky ultra lehkým PC obroučkám o hmotnosti pouhých 27 gramů a vyměnitelným polarizovaným sklům Special TAC 1.2.

Všechny zrcadlové modely z kolekce K3 počítají s REVO povlakem a také s ventilačním systémem DrySky+, čímž zaručují vynikající výhled v každé situaci.

Tento produkt zahrnuje tvrdé PU pouzdro, polyesterový sáček a náhradní nosníky a gumičky na nožičky.

Dostupné K3 doplňky: fotochromatická skla, dioptrický klip TR90, skla do mlhy a čirá skla. Technické specifikaceVše, co potřebuješ vědět o tvých příštích sportovních brýlích. Special TAC 1.2 skla: Pečujte o svůj zrak Polarizovaná skla: Žádná unavenost očí Ultra lehké: Pouze 27gr Panoramatický výhled: Neunikne vám žádný detail Anti-fog vrstva: DRYSKY+ SYSTÉM Protiskluzové gumy: Dokonale sednou Vyměnitelná skla: Přizpůsobí se vašemu prostředí Dioptrický klip: Perfektní rozhled

Péče a čištění Nenechávejte brýle položené v oblastech s intenzivním teplem. Chraňte skla správně pomocí přiloženého pouzdra a sáčku. K čištění skel použijte přiložený látkový sáček. Pokud jsou na sklech uvízlé zbytky prachu, písku nebo bláta, použijte před čištěním vodu.

Hodnocení zákazníků

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Polyamide