QUECHUA

2ND LIFE - Unisex nepromokavá parka Arctic 900 (S) - Velmi dobrý stav - Nové

3 499 Kč
4 999 Kč -30%
*Od 5. 3. 2024 až do vyčerpání zásob

B - velmi dobrý stav - produkt je nový, nepoužitý a kompletní, některé díly mohly být vyměněny za originální, produkt má minimální kosmetické vady.

STAV VELMI DOBRÝ

Barva: Modrá

S
Online objednávka

Prodejce a odesílatel Decathlon Czech Republic - 2nd Life

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

Technické informace o produktu:

Teplota použití: Dle laboratorních testů je komfortní teplota -30 °C a limitní -40 °C. Odolnost vůči odření: Velmi odolný materiál (147 g/m²) na místech náchylných k odření. Voděodolnost: Ochrání uživatele i ve sněhové bouři, tj. 24 cm sněhu za 4 hodiny. Hřejivost: Výplň: prachové (85 %) / drané (15 %) peří, 209 g ve vel. L, certifikace RDS. Větruodolnost: Vnější materiál má větruodolnou membránu. Snadné použití: Zipy mají dlouhá poutka a patentky se snadno zapínají i v rukavicích. Kapsy: 9 kapes: 6 vnějších (2 na zahřátí rukou) a 3 vnitřní kapsy. Anatomická přizpůsobivost: Stahování v pase, sněhový pás.

Stav B (velmi dobrý) – produkty jsou nové, kompletní a ještě nebyly použity. Díly jsou původní nebo mohly být vyměněny za originální našimi kvalifikovanými techniky. Tyto produkty mají minimální kosmetické vady: poškrábání, odření, skvrny (pratelné), praskliny, natržení, malá poškození, která lze snadno odstranit nebo se nachází na málo viditelném místě. Nemají vliv na funkčnost nebo bezpečnost produktu. K těmto vadám dochází obvykle při přepravě, manipulaci ve skladu či obchodě.

Všechny 2nd life produkty mají svoji původní záruku dle modelu produktu a 365 dní na vrácení.

Hodnocení zákazníků