NIKWAX

Impregnace Wash-in TX.Direct - sáček 100 ml

119 Kč
1 190 Kč/l

Impregnační prostředek pro voduodpudivé prodyšné oděvy. Snadné použití v pračce nebo v ruce. Zvyšuje voděodolnost a obnovuje prodyšnost materiálů.

Barva: Tmavě fialová

100ml
Online objednávka

Prodejce a odesílatel Outdoorshops.cz

Naše služby:

 • Vybráno DECATHLONem
 • Pouze doručení domů
 • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

Impregnační prostředek pro voduodpudivé prodyšné oděvy. Snadné použití v pračce nebo v ruce. Zvyšuje voděodolnost a obnovuje prodyšnost materiálů. Vhodný pro zátěry, membrány Gore-Tex, Ultrex, SympaTex, PermaTex, Nikwax Analogy, Entrant, eVENT, PTX membrane a ostatní.NÁVOD K POUŽITÍ K dosažení nejlepších výsledků odstraňte všechny části nevhodné k praní a před impregnací vyperte v přípravku Nikwax® TechWash® v odděleném pracím cyklu. Není nutné oblečení předem sušit. Před použitím dobře protřepejte. Respektujte symboly uvedené na výrobku. Aplikace v pračce:

 1. Ze zásobníku na prací přípravky odstraňte všechny zbytky pracího prášku.
 2. Do pračky vložte nejvýše 2 čisté kusy oděvu.
 3. Na každý jednotlivý oděv dávkujte celé balení, (100 ml) přípravku.
 4. Nastavte syntetický nízkoteplotní program s pomalým otáčením. Oděvy s uvolněnými lepenými švy neperte v pračce. Na starších nebo dlouho nošených oděvech se někdy uvolní lepené švy. Po impregnaci a vysušení mohou být znovu slepeny speciálním čirým lepidlem. Ruční aplikace (použijte rukavice):
 5. Ponořte oděv do nádoby či umyvadla s vodou teplou tak, abyste v ní udrželi ruce.
 6. Na každý jednotlivý oděv dávkujte celé balení, (100 ml) přípravku.
 7. Promáchejte, nechte 5 - 10 minut máčet a pak znovu pořádně promáchejte.
 8. Máchejte ve studené vodě, dokud není zcela čistá. Sušení: Nechte volně sušit, po několika minutách zkontrolujte přebytky impregnace a odstraňte je vlhkých kusem látky. Pokud to symboly na výrobku dovolují můžete také sušit v sušičce při nízké teplotě. Nepoužívejte detergenty. Uchovávejte mimo dosah dětí. Neužívat vnitřně. Chraňte oči.

Hodnocení zákazníků