Maximální pohodlí a optimální výkon
Tyto bibshorts Acelera z kolekce Intermediate jsou speciálně navrženy pro vášnivé cyklisty, kteří hledají maximální pohodlí a optimální výkon. Cyklistické šortky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní italské tkaniny a jsou dokonale navrženy tak, aby perfektně padly a poskytovaly vynikající volnost pohybu. Výplň je vybavena pokročilou technologií pro maximální odpružení při dlouhých jízdách trvajících minimálně 6 hodin. Díky aerodynamickému střihu a podpůrným šlím zažijete při jízdě na kole optimální výkon. Silikonové úchyty na nohavicích zajistí, že šortky zůstanou při jízdě na kole na svém místě. Tyto šortky s náprsenkou zkrátka nabízejí bezproblémový zážitek pro geniální výkon.
Hlavní vlastnosti
- Elastická tkanina
- Střední výplň (+6 hodin)
- Bezešvý design
- Silikonové úchyty
- Podpůrné výztuhy
Modelka je 170 cm vysoká, váží 60 kg a nosí velikost M.
Proč Acelera
Cyklistické oblečení Acelera je vyrobeno na základě dvou pilířů: Kvalita a design.
Náš tým se snaží každý den poskytovat tu nejlepší kvalitu. Neděláme kompromisy v materiálech ani vycpávkách. Díky tomu se můžete spolehnout na nejvyšší kvalitu a vlastnosti výrobků, které najdete pouze ve vyšší cenové relaci.
Druhým pilířem je design. Náš čistý a minimalistický design, který je v souladu s identitou naší značky, nabízí nejen estetický styl oblečení, ale také zajišťuje pohodlné a jemné nošení.