HAMMER

Stepper HAMMER Cross

16 990 Kč

Tento stepper je praktický domácí pomocník, který vám pomůže posílit hýždě a stehna. Jedná se o kombinaci crossového trenažéru a stepperu. Stroj nezabírá mnoho místa a je tak ideální pro menší byty.

Barva: Černá / Červená

Online objednávka

Prodejce a odesílatel Fitness store s.r.o.

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI:

  • Kombinace 2 trenažérů
  • Plynulý a tichý chod
  • Dostatečný rozsah zátěže
  • Kvalitní zpracování od známého výrobce
  • LCD displej
  • Tréninkové aplikace
  • 2 roky záruka a značkový servis

HAMMER CROSS STEPPER Intenzitu tréninku u tohoto skvělého značkového steppru si nastavíte pomocí praktického otočného regulátoru od 1 do 8 úrovní. Vyvážený setrvačník o hmotnosti 8 kg vás žene k maximálnímu výkonu a společně s řemenovým pohonem zajišťuje velmi příjemný zážitek z chůze.

Unikátní pohyb crossového trenažéru a stepperu aktivuje svalové partie hýždí a stehen. Při konstrukci stroje bylo dbáno na optimální ergonomii pohybu pro drobnější i vyšší postavy. Plynulý a komfortní chod stroje je zajištěn díky vyváženému systému setrvačníku o hmotnosti 8 kg. Moderní technologie a vysoce kvalitní design s elegantním provedením Stepper je možné připojit k tréninkovým aplikacím Kinomap, BitGym přes bluetooth systém. Výška kroku je 30 cm, vzdálenost nášlapů pak 14 cm. TRÉNINKOVÝ POČÍTAČ A LCD DISPLEJ Snadno ovladatelný tréninkový počítač Hammer Cross Stepper s LCD displejem a držákem tabletu vám přehledně ukáže všechny důležité informace. Rozmanitost tréninku vám zajistí fitness aplikace Kinomap a BitGym, díky kterým si můžete užít interaktivní trasy prostřednictvím chytrého telefonu nebo tabletu. Tréninkové aplikace jsou produktem třetí strany a neneseme odpovědnost za jejich funkčnost. Pokud byste měli samozřejmě jakýkoliv dotaz, rádi vám poradíme. Přehledný LCD displej zobrazuje důležité hodnoty pro váš trénink jako jsou čas, rychlost, vzdálenost, spálené kalorie, výkon, tepová frekvence. Měření tepové frekvence je prováděno prostřednictvím snímačů na madlech. Počítač je napájen 2 tužkovými bateriemi (typ AAA)

TRANSPORT HAMMER Cross Stepper stojí pevně na zemi díky vyrovnávačům nerovnosti podlahy. Transportní kolečka Vám usnadní manipulaci se strojem po místnosti, který tak můžete uložit kamkoli budete potřebovat.

ZÁRUKA A RESVIS Na kompletní stroj poskytujeme 2 roky záruku, na rám trenažéru pak 10 let. Záruční i pozáruční servis zajišťujeme přímo u zákazníka doma.

PROČ STROJE ZNAČKY HAMMER? Značka Hammer patří do skupiny HAMMER SPORT A.G., jejíž součástí je i značka FINNLO. Modely HAMMER jsou levnější řadou, určenou pro méně náročné zákazníky, kteří se sportem teprve začínají, naopak produkty FINNLO tvoří vyšší produktovou řadu a splňují ty nejvyšší nároky. Výrobky Hammer jsou oblíbené pro svou funkčnost, bezpečnost a jednoduché ovládání s dobrým poměrem ceny a parametrů. Hammer vyvíjí produkty, které jsou přesně takové, jaké zákazníci vyžadují – kvalitní, výborně funkční a snadno ovladatelné.

Hodnocení zákazníků