FINNLO

Nakládací jednoruční činka FINNLO Dumbbell Smartlock, 2x20kg

28 990 Kč

Značka FINNLO přichází na trh s velice praktickým činkovým setem! Systém FINNLO Smartlock je set nabízí nastavitelné činky a samostatný stojan.

Barva: Černá / Stříbrná / Černá

20–30kg Není skladem
Online objednávka

Prodejce a odesílatel Fitness store s.r.o.

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

  • Stojan + jednoruční činky
  • Činky jsou nastavitelné
  • Hmotnost činek 2x 20 kg

FINNLO Smartlock 20 kg se stojanem Tyto činky mají hmotnost 2x 20 kg, ale prodáváme i verzi s hmotností 2x 32 kg. Díky jednoduchému systému SmartLock můžete bez problému nastavit optimální zátěž při vašem tréninku! Konstrukce je k valitních a masivních materiálů, takže snese opravdu pravidelný domácí trénink. Konstrukce FINNLO Smartlock disponuje navíc velice elegantním designem.

NASTAVENÍ ZÁTĚŽE Jednoruční činka má hmotnost 20 kg s tím, že je nastavitelná v rozmezí 2-20 kg jednoduchým otočením systémem SmartLock. Jednoduchým nastavením si nastavíte přesnou zátěž pro cvičení ve stupnici rozloženou rozmezí po 4 kg. Rukojeť "Soft Grip" zaručuje pohodlné a pevné uchopení. Déla rukojeti je 12 cm a průměr 3 cm. Zátěž je číselně vyobrazena na čince pro lepší přehlednost.

VARIABILITA CVIČENÍ Díky rychlé a snadné regulaci zátěže můžete využívat velkou variabilitu cviků. Ať už se jedná o klasické posilování bicepsů, tricepsu, předpažování, tak i s přikoupením polohovatelné lavice může trénovat různé tlaky na prsa atd.

ZÁRUKA A SERVIS Na produkty značky FINNLO poskytujeme záruku 3 roky. Záruční servis provádíme bezplatně přímo u zákazníka doma. Pozáruční servis a garantovaná dostupnost náhradních dílů po uplynutí záruky.

PROČ FINNLO? Značka FINNLO je vlajkovou lodí společnosti HAMMER SPORT A.G. která už desítky let patří oblíbené výrobce vybavení pro domácí i komerční fitness. Prostřednictvím propojení kvality, technického a designového pojetí se fitness stroje FINNLO staly uznávanou značkou ve světě sportu. Ve výrobcích FINNLO najdete kompletní sortiment zařízení pro fitness a volný čas jež nese vysoký standard kvality a ergonomie.

Hodnocení zákazníků