ACELERA

Cyklistické rukavice bez konečků prstů s gelovým polstrováním Acelera

732 Kč

Cyklistické rukavice bez prstů s gelovým polstrováním pro extra pohodlí a úchop. Aerodynamické a komfortní.

Barva: Černá

M Skladem
Online objednávka

Prodejce a odesílatel Acelera CZ

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Doručení pouze domů (nelze zakoupit na prodejně)
  • Vrácení zdarma do 30 dnů (dle obchodních podmínek partnerské firmy)

Technické informace

  • TYP UTAŽENÍ KLASICKÉ UTAŽENÍ
  • HLAVNÍ MATERIÁL POLYESTER
  • STAV PRODUKTU NOVÝ

Popis

Cyklistické rukavice Acelera jsou speciálně navrženy pro cyklisty, kteří chtějí kombinovat pohodlí a přilnavost. Díky gelovému polstrování, designu bez prstů a pohodlné funkci vytahování si užijete větší kontrolu a pohodlí při každé jízdě.

Klíčové vlastnosti:

  • Gelové polstrování - tlumí nárazy a vibrace
  • Konstrukce bez prstů - optimální odvětrávání a přímý kontakt s řídítky
  • Extra přilnavost - větší kontrola i při dlouhých jízdách
  • Snadné sundávání - chytrá poutka umožňují rychlé sundání rukavic
  • Lehké a prodyšné - zabraňují zahřívání a pocení rukou

Gelové polstrování - tlumí nárazy a vibrace
Vnitřní strana rukavic je vybavena strategicky umístěnými gelovými polštářky, které pohlcují nárazy a vibrace z povrchu vozovky. Tím se snižuje únava rukou a zápěstí.

Konstrukce bez prstů - optimální větrání a přímý kontakt s řídítky
Konstrukce s polovičními prsty zajišťuje svěží ventilaci během horkých dnů a poskytuje přímý kontakt s řídítky, což je ideální pro jízdu na kole.

Extra přilnavost - lepší kontrola i při dlouhých jízdách
Materiál v dlani zajišťuje extra přilnavost, takže řídítka pevně drží v ruce za všech podmínek. To zvyšuje kontrolu a bezpečnost během jízdy.

Snadné sundávání - chytrá poutka umožňují rychlé sundání
Rukavice jsou vybaveny praktickými poutky, která usnadňují jejich sundávání i po dlouhých a zpocených jízdách.

Lehké a prodyšné - zabraňují zahřívání a pocení rukou
Prodyšný materiál udrží vaše ruce v suchu a pohodlí i při intenzivním úsilí v létě.

Střih a velikost
Rukavice se dodávají ve více velikostech pro pohodlné nošení. Těsně obepínají ruku a zajišťují optimální oporu bez otlaků.

Proč Acelera
Cyklistické oblečení a doplňky Acelera jsou založeny na pilířích Kvalita a Design. Používáme pouze materiály a povrchové úpravy, které splňují nejvyšší standardy. Můžete si tak vychutnat vlastnosti, které se běžně vyskytují pouze v prémiovém segmentu.

Náš čistý a minimalistický design zajišťuje nejen stylový vzhled, ale také pohodlné nošení a funkčnost, která zlepší vaše jízdy.

Hodnocení zákazníků

Technické informace

TYP UTAŽENÍ

KLASICKÉ UTAŽENÍ

HLAVNÍ MATERIÁL

POLYESTER

STAV PRODUKTU

NOVÝ