WEDZE

Dámské lyžařské boty 100

2 799 Kč
Kód : 8587729

Lyžařské boty Wedze 100 ideální pro začátečnice nebo na rekreační jízdu. Snadno se nasazují a sundavají, jednoduše se utahují a pohodlně se v nich chodí.

Tyto lyžařské boty jsou vhodné pro začátečnice nebo opravdu rekreační lyžařky, které preferují jednoduchost a pohodlí a hledají tolerantní boty na pohodové začátky.

 • 23–23,5cm undefined
 • 24–24,5cm undefined
 • 25–25,5cm undefined
 • 26–26,5cm Není skladem
 • 27–27,5cm undefined

Získejte +279 bodů za nákup tohoto produktu  

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  TUHOST

  Velmi poddajné: flex index 60. Vhodný na tlak holeně, odpouští chyby.

  DRŽENÍ NA NOZE

  104 mm: Široká.Slabé zpevnění: ideální do začátků nebo na pomalou jízdu.

  MOŽNOST NASTAVENÍ

  1 nastavitelná přezka (typu snowboard). Jednoduché a rychlé utažení.

  SNADNÉ POUŽITÍ

  Nejjednodušší a nejrychlejší na obouvání, vyzouvání, utažení i chůzi.

  ANATOMICKÁ PŘIZPŮSOBIVOST

  Botička není tepelně tvarovatelná.

  Technické informace

  Určení

  Boty 100 jsou určené začátečnicím nebo rekreačním lyžařkám. Díky konstrukci se zadním vstupem se opravdu snadno nazouvá i vyzouvá a díky jediné přezce se velmi snadno utahuje.
  Jsou velmi poddajné a tolerantní, takže se dokonale hodí na učení se lyžovat. Zadní část lze povolit, díky tomu má kotník při chůzi opravdu velký prostor pro pohyb. Boty jsou také velmi prostorné, aby byly opravdu pohodlné.

  Nastavení přezek

  Utažení jednou přezkou je několik sekund po utažení srovnatelné s klasickým utahováním pomocí až 4 přezek a suchého zipu.
  Utahování je jednoduché, stačí přezku dopumpovat na požadovanou míru. Při chůzi stačí přezku o kousek povolit, aby měl kotník více prostoru pro pohyb.
  Při sundavání bot stačí přezku zcela povolit (vytáhnou ozubený pásek). Boty se doširoka otevřou a nohu půjdou velmi snadno vytáhnout ven.

  Nazouvání / vyzouvání

  Konstrukce se zadním vstupem umožňuje skelet otevřít doširoka a nohu snadno vytáhnout. Nemusíte se ohýbat, táhnout silou, nebo odtlačovat jazyk, abyste nohu dostali ven. Boty se stejně snadno nazouvají i ve velkých mrazech, kdy jsou klasické boty kolikrát mnohem tužší než obvykle a obouvání je tak složitější.

  Co je to flex?

  Aby bylo možné rozlišit různě tuhé boty, udávají výrobci u každého modelu tzv. flex index. Toto číslo se vztahuje k tuhosti celé boty. Čím je vyšší, tím je skelet tužší. Flex index 60 a méně je vhodný pro začínající lyžaře. Flex index mezi 60 a 90 je určen pro pokročilé. Boty s vyšší hodnotou flex indexu jsou určeny (velmi) zkušeným lyžařům. Lyžaři s vyšší hmotností mohou volit rovněž vyšší flex.

  Jak poznat, že si zkouším boty správné velikosti?

  V nazuté obuvi byste měli být schopni zapnout přezky na středovou pozici. Můžete je dotáhnout ještě více? V tom případě jste zvolili špatnou velikost. V zapnutých botách se poté třikrát zhoupněte v kolenou. Když stojíte, měly by se prsty dotýkat špičky botičky. Při zapření se do holení by se celá noha měla lehce posunout směrem dozadu a vy byste špičku botičky neměli cítit. Mějte také na paměti, že pěnová botička se po několika dnech lyžování na některých místech udusá.

  Co dělat, když nohy v botách bolí?

  1) Noste tenké funkční lyžařské ponožky, které omezí nepříjemný tlak na některých místech a podpoří cirkulaci krve. 2) Vyberte si vložku, která odpovídá tvaru vašeho chodidla, aby chodidlo nenaráželo a nebylo nepříjemně tlačeno na skelet. S výběrem vám rádi pomohou na naší prodejně.

  Jak lyžařské boty skladovat?

  1) Z plastového skeletu vytáhněte botičky, aby obě části mohly lépe dýchat. 2) Zapněte přezky na první pozici. Předejdete tak nechtěnému zdeformování bot. Pokud možno boty uložte do obalu.
  3) Boty skladujte na suchém místě, kde je nízké riziko toho, že by teploty mohly klesnout pod 10 °C. Hlavně plastové díly bot vám rozhodně poděkují!

  Koncepce a technologie výrobku

  Složení

  Svršek 100% Polypropylen Podšívka 100% Polyester Podešev 100% Termoplastický polyuretan

  RADY PRO SKLADOVÁNÍ

  Před uložením nechte boty vyschnout. Boty uložte se zapnutými přezkami do obalu a skladujte při pokojové teplotě.

  Pokyny pro uživatele

  Nesušte na radiátoru.

  TESTY

  Všechny výrobky Wedze jsou navrhovány a vyvíjeny v našem centru na úpatí hory Mont Blanc. Následně se testují v reálných podmínkách (ve sněhu, za nízkých teplot atd.). Týmy vývojářů tím ověřují, zda výrobky odpovídají požadavkům aktivity, pro kterou jsou určeny. Týmy vývojářů, produktoví manažeři a návrháři se starají o to, aby výrobky odpovídaly skutečným potřebám sportovců.

  Pokyny k údržbě

  Neperte

  Nebělte bělicími prostředky

  Nesušte v bubnové sušičce

  Nežehlete

  Nečistěte chemicky

  Obrázky

  Dámské lyžařské boty 100
  Dámské lyžařské boty 100
  Dámské lyžařské boty 100
  Dámské lyžařské boty 100
  Dámské lyžařské boty 100
  Dámské lyžařské boty 100

  Hodnocení zákazníků

  Otázky a odpovědi