Turistické a outdoorové kalhoty a legíny

Turistické kalhoty jsou navrženy pro pohodlí a praktičnost při turistice a cestování. Mohou být vyrobeny z různých materiálů, včetně nylonu, polyesteru nebo bavlny, a jsou obvykle vybaveny širokou škálou funkcí, které usnadňují pobyt mimo domov, ať už v lese, horách nebo při objevování života v cizím městě. Některé modely mají odepínací nohavice, jiné skryté kapsy a podobně. Prohlédněte si naši nabídku turistických bund.

Přeskočit kategorie Přeskočit kategorie
1 499 Kč -33%
999 Kč
*Od 25. 1. 2023 až do vyčerpání zásob
2 499 Kč -20%
1 999 Kč
*Od 17. 1. 2023 až do vyčerpání zásob
599 Kč -41%
349 Kč
*Od 11. 1. 2023 až do vyčerpání zásob
599 Kč -16%
499 Kč
*Od 17. 1. 2023 až do vyčerpání zásob
949 Kč -42%
549 Kč
*Od 17. 1. 2023 až do vyčerpání zásob
1 499 Kč -20%
1 199 Kč
*Od 25. 1. 2023 až do vyčerpání zásob
379 Kč -47%
199 Kč
*Od 11. 1. 2023 až do vyčerpání zásob
4.5/5 podle 29233 Hodnocení z webu a z prodejen

Turistické kalhoty

Turistické kalhoty jsou často vyrobeny z odolného materiálu, který je odolný proti oděru a vodě. Některé modely jsou navíc impregnované proti vodě, což je velmi užitečné při turistice v deštivém počasí. Turistické kalhoty také obvykle obsahují spoustu kapes a přihrádek pro uschování a organizaci věcí, což je velmi užitečné při cestování.Turistické kalhoty jsou navrženy tak, aby byly pohodlné a snadno se nosily. Mají obvykle elastický pas a manžety na konci nohavic, kterými je snadno přizpůsobíte svému tělu. Některé modely jsou navíc vybaveny poutky na opasek, různými kapsami nebo očky pro přichycení k botám.Turistické kalhoty jsou také obvykle střihnuté tak, aby byly volnější, což usnadňuje pohyb a zajišťuje pohodlí při dlouhé chůzi. Některé modely jsou navíc vybaveny zapínáním na zip nebo suchý zip, což umožňuje jejich snadnou proměnu v kraťasy. Takové kalhoty 2v1 se hodí na trekking, neboť se ušetří místo v batohu. Vzhledem k široké škále funkcí a vlastností, které turistické kalhoty poskytují, jsou tyto kalhoty skvělou volbou pro turistiku a cestování. Ať už se chystáte na túru do hor nebo na dovolenou k moři, turistické kalhoty vám poskytnou pohodlí, odolnost a praktičnost, které potřebujete.


Proč si pořídit turistické kalhoty

Existuje mnoho důvodů, proč si koupit turistické kalhoty. Zde jsou některé z nejčastějších:Pohodlí: Turistické kalhoty jsou navrženy tak, aby byly pohodlné a snadno se nosily, což je velmi důležité při dlouhých túrách nebo cestování. Mají obvykle elastický pas a manžety na konci nohavic.Praktičnost: Turistické kalhoty jsou vybaveny mnoha kapsami a přihrádkami pro uschování a organizaci věcí, což je velmi užitečné při cestování. Některé modely jsou navíc vybaveny suchým zapínáním nebo zipem pro odepnutí nohavic.Odolnost: Turistické kalhoty jsou obvykle vyrobeny z odolného materiálu, který je odolný proti oděru a vodě. Některé modely jsou navíc impregnované proti vodě, což je velmi užitečné při turistice v deštivém počasí.Ochrana proti slunci: Některé turistické kalhoty jsou navrženy tak, aby chránily před slunečním zářením a UV zářením, což je velmi užitečné při cestování do slunečných destinací.Bezpečnost: Některé turistické kalhoty jsou vybaveny reflexními prvky pro zvýšení bezpečnosti při cestování po tmě.Univerzálnost: Turistické kalhoty jsou navrženy tak, aby se daly nosit při různých druzích turistiky a cestování, a jsou tak skvělou volbou pro všechny, kteří rádi cestují.


Jak vybrat turistické kalhoty

Je důležité vybrat si správné turistické kalhoty, které budou vyhovovat vašim potřebám a požadavkům. Zvažte, jaké aktivity budete v kalhotách dělat, a vyberte si materiál, který bude odpovídat vašim potřebám. Nezapomeňte také zvážit počasí, do kterého se chystáte cestovat, a vyberte si kalhoty s odpovídajícími funkcemi, jako je například impregnace proti vodě nebo ochrana proti slunci. S dobře zvolenými turistickými kalhotami se budete cítit pohodlně a připraveni na cestu kamkoliv.

Darujte radost ze sportu dárkovou kartou Darovat dárkovou kartu