ŽIVÉ NÁSTRAHY

Použití živých nástrah je osvědčenou metodou, jak zvýšit úspěšnost rybolovu. Ať už jste začátečník nebo zkušený rybář, živé nástrahy mohou nabídnout výhody, které umělé nástrahy nenahradí. Přijďte si pro novou várku živých nástrah do vybraných prodejen Decathlon.

Jaké živé nástrahy jsou v nabídce?

Živé nástrahy do Decathlonu dodává společnost ATK - Akva Tera Krmiva, známá vysokou kvalitou svých živých nástrah. Do velkých měst zajišťuje dovoz vlastními chlazenými vozy, zatímco do menších měst jsou nástrahy zasílány poštou v izolovaných boxech s chladícími vložkami. Závozy do všech našich prodejen probíhají jednou týdně, a před víkendem jsme schopni zajistit i mimořádné závozy.

Rousnice jsou dováženy z Kanady, což zaručuje jejich vyšší odolnost a kvalitu, jelikož jsou umístěny ve speciálním substrátu s optimálním pH. Dendrobeny jsou dováženy z Holandska. Na našich prodejnách uchováváme živé nástrahy při ideální teplotě – červi okolo 1°C a žížaly přibližně 4°C. Při dodržení těchto teplot mohou nástrahy vydržet až tři týdny.

Objednávky živých nástrah

Na prodejnách jsou běžně k dispozici krabičky s masovými červy (bílí, mix barev) o objemu 0,1 l, a také kanadské rousnice 10 ks a dendrobeny 15 ks. Po domluvě se zaměstnanci je možné objednat i 1l balení masových červů, 0,1 l pinky bílé či 40 ks hnojních žížal.

Pokud potřebujete větší zásobu, jsme schopni objednat i větší množství živých nástrah přímo pro vás.

Na jakých prodejnách jsou živé nástrahy dostupné?

Lednice s živými nástrahami najdete v oddělení rybolovu na celkem 14 prodejnách Decathlon napříč celou Českou republikou: