Dětské oddělení otevřeno ve všech prodejnách | Vše ostatní lze objednat online
Sportovní oblečení a vybavení | Děláme sport dostupnější | Decathlon
výměna a vrácení
ROZMYSLELI JSTE SE? zBOŽÍ VÁM NEVYHOVUJE?
NEPOUŽITÉ ZBOŽÍ MŮŽETE VRÁTIT ČI VYMĚNIT DO 90 DNŮ. JAK NA TO?
ZAKOUPENO NA PRODEJNĚ
1. krok

Zboží se všemi původními obaly a účtenkou (může být elektronická na Vaší zákaznické kartě) zaneste na Vaši nejbližší prodejnu: Mapa ZDE.

2. krok

Proces výměny či vrácení peněz je vyřešen okamžitě na místě, zboží nelze zaslat žádnou dopravní společností. Zboží není možné vyměnit či vrátit, pokud bylo použito nebo pokud byly odstraněny látkové visačky, kódy RFID apod.

ZAKOUPENO NA e-shopu
VRÁCENÍ ZDARMA NA PRODEJNĚ DECATHLON

Zboží se všemi původními obaly a fakturou (může být elektronická) zaneste na Vaši nejbližší prodejnu: mapa ZDE. Pro vrácení zboží není třeba vytvářet vratku v zákaznickém účtě.

VRÁCENÍ ZDARMA PŘES ZÁSILKOVNU

1. KROK:  vytvořte si vratku na svém zákaznickém účtu: (Mé objednávky-Vrátit zboží), poté obdržíte e-mail s KÓDEM pro vrácení.


2. KROK: zboží zabalte do původního obalu + přibalte vytisknuté shrnutí vratky nebo číslo objednávky/vratky napište na list papíru.


3. KROK: najděte nejbližší Zásilkovnu a použijte kód pro vrácení zdarma (štítek bude vytištěn přímo pracovníky Zásilkovny).


Nezapoměnte si od obsluhy vyžádat doklad (potvrzení o předané zásilce).


(max. hmotnost zásilky 10 kg, rozměry zásilky - součet všech tří stran max. 120 cm a jedna strana nesmí být delší než 70 cm, vrácení peněz do 14 dnů)

VRÁCENÍ ZDARMA PŘES PPL PARCEL SHOP

1. KROK: vytvořte si vratku na svém zákaznickém účtu: ODKAZ (Mé objednávky-Vrátit zboží)


2. KROK: vytvořte si štítek - při vytvoření vratky si můžete v posledním kroku vygenerovat zpětný štítek za pomocí tlačítka: "Vytvořit zpětný štítek", případně o něj zažádejte přes kontaktní formulář


3. KROK: zboží zabalte do původního obalu + přibalte vytisknuté shrnutí vratky nebo číslo objednávky/vratky napište na list papíru.


4. KROK: oštítkovaný balíček zaneste na Váš nejbližší PPL Parcelshop: SEZNAM PPL Parcelshopů


Nezapoměnte si od obsluhy vyžádat doklad (potvrzení o předané zásilce).


(Pouze pro objednávky, které byly doručeny PPL / max. hmotnost zásilky 31,5 kg a max. rozměr balíku: 100 × 50 × 50 cm, vrácení peněz do 14 dnů)

VRÁCENÍ PŘES LIBOVOLNÉHO DOPRAVCE

1. KROK: vytvořte si vratku na svém zákaznickém účtu: ODKAZ (Mé objednávky-Vrátit zboží)


2. KROK: zboží zabalte do původního obalu + přibalte vytisknuté shrnutí vratky nebo číslo objednávky/vratky napište na list papíru).


3. KROK: odešlete přes libovolného dopravce (Česká pošta, GLS…) na adresu:


DECATHLON CHODOV E-SHOP
TÜRKOVA 1272/7
149 00 PRAHA 4


Nezapoměnte si od obsluhy vyžádat doklad (potvrzení o předané zásilce).


(Pokud vracíte celou objednávku, poštovné Vám vykompenzujeme. Lze vrátit všechny typy produktů kromě nadrozměrných, vrácení peněz do 14 dnů)