montata su bici da cicloturism...
montata su bici da cicloturismo, ottima anche con carico posteriore
- KOMPATIBILITA
- NÍZKÁ HMOTNOST
- HLADKÝ CHOD
- Poměr ceny a kvality
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
montata su bici da cicloturismo, ottima anche con carico posteriore
muy buena calidad. Mejor que las que vienen de fábrica. Fácil de talonar
Ked som ho kupoval, stalo okolo 200€, povedal som si Mavic fajn, vydrzi. Pri mojich turistickych vyletikoch. Pravda je vsak ina. FTS-X je velmi nepodareny kus orecha a iny na ten naboj nejde.
Treba to casto servisovat, inak sa pridiera a seka retaz alebo chyti vakel. Obycajny naboj alivio za 25€ so Shimano lacnym orechom vydrzi ovela viac. Mal
Roda de boa qualidade.
Segundo par para uso.
Très bon rapport qualité prix. Bonne qualité des roulements.
produit conforme et bon rapport qualité prix
Przyzwoite koło za akceptowalną cenę.
Buena llanta
Dobre koło , spisuje się świetnie, nie ma z nim problemów