Městský batoh
Batoh nemám dlouho, ale už jsem v něm něco odnesl a jsem s ním spokojen. Po seštelování popruhů dobře sedí na zádech. Kapsa na tablet je fajn. Kapsičky na zip také, člověk pak nemá nepořádek v batohu. Ale kapsy jsou takové, že nelze věci jen házet t
dovnitř, protpže právě o kapsy se pak věci zastavují. Ale zvykl jsem si za tyden a jsem rád že
- POHODLÍ PŘI NOŠENÍ
- KAPSY A PŘIHRÁDKY
- OBJEM
- Poměr ceny a kvality
- Vzhled / Design
