Lem moc stahuje.
Lem moc stahuje.
- HŘEJIVOST
- ODOLNOST VŮČI ODŘENÍ
- POHODLÍ
- Poměr ceny a kvality
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
Lem moc stahuje.
Patřím mezi "zmrzlíky" a tak oceňuji hlavně opravdu dobrou hřejivost.
Velká spokojenost v zimě hřeje a je to velmi příjemný materiál.
Super
Moc teplé ponožky, používám je s barefooty a zvládají i mrazivé počasí.
Objednala jsem svou velikost a přišly punčochy jak na zavěšení na krb. Velikost byla správná. Vůbec neodpovídaly tomu, co jsem čekala, že přijde.
Dobrý den,
děkujeme za Váš čas věnovaný recenzi tohoto produktu. Každá zkušenost je velmi cenná a pomáhá nám s vývojem nových modelů.
Chápeme, že ne každý produkt vyhovuje všem našim zákazníkům. Z těchto důvodů máte vždy roční bezplatnou lhůtu na…
Na pocit velmi komfortní, při chůzi velmi teplé, při delším stání už nezvládají kompletně zahřát. Velmi dobře prodyšné a odvádějící pot, po celodenním nošení vůbec nezapáchají.
Krásně hřejí
Jsem s nimi absolutně spokojená. Zahřejí, nesmrdí, jsou pohodlné
Dobre skarpety do chodzenia.