Turistická termolahev
Docela dlouho drží jak teplé, tak studené nápoje. Nyní v létě si ještě do lahve přidám led a paráda. Dobrý, studený nápoj.
- ZACHOVÁNÍ TEPLOTY
- SNADNÉ POUŽITÍ
- Vzhled / Design
- Poměr ceny a kvality
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
Docela dlouho drží jak teplé, tak studené nápoje. Nyní v létě si ještě do lahve přidám led a paráda. Dobrý, studený nápoj.
koupeno opakovaně, lehká teplo udrží akorát
spokojenost, teplo udrží akorát
Vse ok
Vse ok
Jsem s ni spokojena. Pouzivam na horkou kojeneckou vodu. Termoska ma akorat velikost do tašky pro miminko. Voda v mi vydrží dlouho horka.
Naprostá spokojenost, postupně jsme pořídili celé rodině. Super uzávěr, ze kterého se dobře pije. Dobře drží teplotu.
nerezova lahev, tak akorát do skoly, voda v ní není teplá, kdyz musí být lahvička na slunicku, snadno se otvírá, jiz tam není takový ten cucák jak u lahviček pro malé děti, otvírání lze i zamknout, navíc je ta lahvička i pěkná. jsme s ní spokojeni
Tesmoska je v porovnání s konkurenčním produktem výborná. Víčko má skvělé těsnění, neteče, dá se zajistit. Čaj nebo jiný nápoj vydrží dlouho horký. Nerozbije se, dětem spadla mnhokrát na zem ale nikdy se nic nestalo a funguje pořád skvěle. Manžel má tuto termosku s větší kapacitou a je též spokojen.
Používáno jako láhev do školy+výlety. Teplotně udrží celý den (čaj i studené pití). Pohodlně otvírání i pití. Zámek lehce ovladatelný. Čištění jednoduché, lze dobře rozebrat i gumové těsnění. Odolé provedení i proti pádu (sice se odře, ale nepromáčkne).