Super
Hledal jsem velkou lahev bez plastů. Skleněné lahve se takto velké nedělají a tahle nerezová maximálně splnila mé požadavky na velikost a odolnost.
- OBJEM
- SNADNÉ POUŽITÍ
- ODOLNOST
- Poměr ceny a kvality
- Vzhled / Design
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
Hledal jsem velkou lahev bez plastů. Skleněné lahve se takto velké nedělají a tahle nerezová maximálně splnila mé požadavky na velikost a odolnost.
dobře izoluje teplotu
Výborná lahev. Lehká, víčko perfektně drží, udržuje vodu chladnou.
Láhev má pro mě dostatečný objem, lehká, nerezová, tedy bez plastů. Plastové je pouze originální víčko.
Skvělá nerezová láhev, dobře se čistí a nenasává pachy a chutě.
Lehká láhev z nerezu. Širší hrdlo je určitě plus. Snadno se otevírá a zavírá. Poutko jde z vršku v případě potřeby odejmout. Mám i menší 1l a jsem maximálně spokojený. Bral bych i nějakou jinou barvu.
Všestranné použití
příjemné překvapení max. spokojenost
Láhev splňuje očekávání. Velký objem a pohodlná do ruky. Jako nevýhodu bych uvedl plastové víčko.Radši bych nerezové, které se dávalo dříve. Ačkoliv je možné nerezové víčko dokoupit, tak na této láhvi netěsní a voda vám tak při náklonu protéká. Jinak je láhev fajn.
musím říct, že mě až překvapuje, jak těžké bylo najít nerezovou láhev, která je pro mě dost velká. objem je skvělý, větší už snad nenajdete. v minulosti jsem měl 1L, ale to mi na den nevydrželo. na láhvi není co vytknout. tekutinu udržuje, je těsná, přes víčko nic nevyteče, a dovnitř se snad také nic nedostane. má gumový úchyt, kterému se jen tak