Termolahev
Docela dlouho drží jak teplé, tak studené nápoje. Nyní v létě si ještě do lahve přidám led a paráda. Dobrý, studený nápoj.
- ZACHOVÁNÍ TEPLOTY
- SNADNÉ POUŽITÍ
- ODOLNOST
- Poměr ceny a kvality
- Vzhled / Design
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
Docela dlouho drží jak teplé, tak studené nápoje. Nyní v létě si ještě do lahve přidám led a paráda. Dobrý, studený nápoj.
Mam již několikátou. Vzdycky mi ji doma nekdo zabavi. Jsem spokojena. Hlavne s vickrm z ktereho se dobre pije. Vydrží v ni voda dlouho horka.
nejlepší termoska
Osvědčila se.
Solidní
Tyhle termosky máme ve všech velikostech a fungují velmi spolehlivě na teplé i studené nápoje, které udrží v požadované teplotě cely den.
Naprosto skvělá termoska, co se týče udržení teploty. Velmi dobře se čistí, na dně se neusazují nečistoty.
Vydrží fakt hodně dlouho teplé pití
Má super uzávěr, neteče a jednoduše se z ní pije, žádné hrnečky a mokro, jako jiné termosky. A očko na držení je též super, ať už na nošení, tak i na připevnění třeba k batohu.
Super termoska která neteče. Dobře nosí díky ouško.
pouzivana celou rodinou, je fakt skvela. Uzaver se da vymenit