Vše v pořádku
Sedí pěkně, buď jako spodní rukavice, nebo rukavice do teplot mírně nad nulou. Používám na rybaření
- HŘEJIVOST
- PRODYŠNOST
- ZRUČNOST
- Poměr ceny a kvality
- Vzhled / Design
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
Sedí pěkně, buď jako spodní rukavice, nebo rukavice do teplot mírně nad nulou. Používám na rybaření
Velmi ochotné prodavačky
měkké a poddajné
Příjemný materiál, protiskluzové
dobře padnoucí, lehké ale teplé, do menších teplot i bez dalších navrch
Super
Protege bien du froid
Гарні рукавички на весну-осінь, також можна використовувати як внутрішні взимку.
Parfait
Polecam