Zakoupeno jako dárek, využíván...
Zakoupeno jako dárek, využíváno často, takže dobré.
- PRODYŠNOST
- ANATOMICKÁ PŘIZPŮSOBIVOST
- HŘEJIVOST
- Poměr ceny a kvality
- Vzhled / Design
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
Zakoupeno jako dárek, využíváno často, takže dobré.
Lehce hřejivé, skvěle odvádí pot. Ideálně od jarní dres.
Kvalitní
splňuje očekávání
Skvělé triko, které hřálo a podrželo i při mrazivé nule na kole. Triko nepropustí chlad ani po 4 hodinách cyklistiky v tahu, ani při pauze.
Tričko doporučuji
Vypadá skvěle, není ale příliš pružné. Mám velikost XS/S, ale do XS jsem se soukala s obtížemi. Příště vezmu o velikost větší.
Pěkná barva, tričko funkční
Triko obleknuto pod teplý dres v 10 *C. Tepelný komfort si představuji trochu jinak. Porovnává s 8 let starým termotrikem německé značky které už neseženu.
perfektní funguje jak má za ty peníze super