Zkušenosti z terénu
Spacák je lehký a pohodlný.. Poskytuje pro nohy dostatek prostoru. Co se mi osvědčilo, bylo strčení nějaké slaboučké deky dovnitř. Jak je totiž lehký, tak se k tělu nepřitiskne a tudíž tolik nehřeje. Ale s dekou je skvělý.
- KVALITA SPÁNKU
- SNADNÝ PŘENOS
- Vzhled / Design
- Poměr ceny a kvality
- TEPLOTA POUŽITÍ
