Toto kolo vlastním už jeden ro...
Toto kolo vlastním už jeden rok (najeto cca 10000km) a předčilo všechna očekávání!!! Opravdu dobře investované peníze. Jel jsem na něm i 300 Istria a i po 11 hodinách v sedle jsem neměl rozlámané tělo!
- ÚČINNOST
- AERODYNAMIKA
- NÍZKÁ HMOTNOST
- Poměr ceny a kvality
- Příprava (montáž, dotažení, seřízení)
- Vzhled / Design
