Is very very, very, very nice ...
Is very very, very, very nice nice cycle I like it. I enjoyed it. I’m so happy thank you very much.
- POČET RYCHLOSTNÍCH STUPŇŮ
- BRZDNÁ SÍLA
- ÚČINNOST
- Poměr ceny a kvality
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
Is very very, very, very nice nice cycle I like it. I enjoyed it. I’m so happy thank you very much.
Absolute bargain of a bike for what your getting, so happy I got one, rides great and looks great also. It's really weird though as the images of the bike on the website don't look like the current bike you'll get, the images on the website look like a much cheaper bike, the actual bike looks so much better, very strange they have it this way as I'
Nulla da invidiare alle marche più elevate anzi!
Bien
An alle die sich ein L oder XL Modell gekauft haben, lasst euch das Tretlager und Kurbelsatz wechseln. Durch die längeren Hebel versagen leider die Komponenten!
Nachdem beides auf Shimano-Teile getauscht wurden, ist es aktuell das Bike mit dem besten Preis-Leistungs-Verhältnis!
Durante as primeiras duas semanas, correu tudo bem. Entretanto, começou com folga no eixo pedaleiro. E com folga no eixo traseiro.
Constatei que o eixo pedaleiro não tem nada de endurance. O eixo pedaleiro é bastante fraco e aparenta ser um eixo pedaleiro de bicicleta de criança. O que para o valor da bicicleta não considero aceitável...
Excelente escolha para quem quer iniciar nos passeios de bike
Ottimo solo freni attenti
Super vélo, excellent rapport qualité prix, très agréable, très fluide
First bike, very very nice