Super stan
Rozložení bylo hned. No ale na složení jsme museli vzit přiložený návod a aspoň pětkrát si to vyzkoušet. Pak už vpohodě.
- SNADNÁ MONTÁŽ/DEMONTÁŽ
- PROSTORNOST
- SNADNÝ PŘENOS
- Poměr ceny a kvality
- Vzhled / Design
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
Rozložení bylo hned. No ale na složení jsme museli vzit přiložený návod a aspoň pětkrát si to vyzkoušet. Pak už vpohodě.
Měřím 197 cm, takže je to na hraně, ale ve dvou se tam vejít dá 😃
Ještě nevyzkoušen
Kvalitní provedení a materiál.
Rychlé rozložení. Složení už šlo hůře. Chtělo to drobet většího tlaku na to. Jinak je super.
Ideální na víkend, rychle se rozloží a složí.
Szybkie rozkładanie i składanie (trzeba tylko nabrać wprawy) Nagrzewa się
Mi nie pasuje, chyba ze ktos chce przebywac w nim tylko na leżąco to ok. Wymienilam na namiot Quexhua MH100 3os XL Fresh&Black i nie żałuję , bo jest wyższy i lepiej bedzie chronil od deszxzu bo ma maly przesionek, a tu orzy otwqrtych drzwiach deszcz będzie wpadał do środka
very good
Namiot idealny na festiwale. Wygodnie pomieszczą się 2 osoby i bagaż. Rozkładanie i składanie bez problemu