Sedí dobře a netlačí
Sedí dobře a netlačí
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
Sedí dobře a netlačí
Lepší sportovní brýle jsem na sobě neměla.Mají velmi příjemné zbarvení skla
Sedí super na obličeji, dostačující ochrana :)
Perfektní
Koupili jsme 2 ks a velká spokojenost, Brýle jsou hezké i funkční
Jsem spokojená , brýle jsou krásné
Super brýle na kolo, maximální spokojenost.
Spokojenost, pro jízdu na kole nutnost, fialové tónování skel je velmi příjemné, ani je za jízdy nevnímám.
Výborné brýle do slunečného počasí.
Brýle používám na všechny venkovní sporty a jsem s nimi velmi spokojen. Skvěle se přes ně dívá a sedí na hlavě.