Zatím pouze postaven, bez span...
Zatím pouze postaven, bez spaní. Jednoduchá montáž, logické kroky při stavění. Jen se trošku bojím o švy na vnitřní plachtě, která se zdá býti velmi jemná. Po sestavení to vypadá, že každou chvíli rupnou. Stejný pocit mám i z plastových částí. Ale jinak žádná výtka. Velké plus za barvu vrchní plachty, v přírodě krásně splyne s okolím.
- SNADNÁ MONTÁŽ/DEMONTÁŽ
- PROSTORNOST
- SNADNÝ PŘENOS
- Poměr ceny a kvality
- Vzhled / Design
