"stan" splňuje požadavky, kter...
"stan" splňuje požadavky, které jsme od něj měli a doufám, že ho do budoucna budeme hojně využívat.
- PROSTORNOST
- SNADNÁ MONTÁŽ/DEMONTÁŽ
- REGULACE TEPLOTY
- Poměr ceny a kvality
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
"stan" splňuje požadavky, které jsme od něj měli a doufám, že ho do budoucna budeme hojně využívat.
Koupili jsme k Citroënu Berlingo a pasuje na kufr jak p*del na hrnec, takže velká spokojenost! První stavění ve dvou byl celkem oříšek, ale aspoň jsme pobavili zbytek kempu :)
Ocenil bych nějaké kapsy
Výborný společník pokud chcete spát v autě a mít k tomu předsíň na pohodlné snídání či převlékání se v soukromí. Ve dvou lidech je stan postavený a "zakurtovaný" za 10 minut.
Výrobek nedoporučuji.
Každý rok kupuji nový.
Každé léto 30 dní stojí na zahradě ke stanování a slunko z materiálu udělá papír takže se celý začne trhat .
Možná vydrží občasné stanování ale za mě je to nekvalitní stan.
Který nevydrží horké léta
Používán na výstavy psů, splnil očekávání...
Super k použitích za auto.
Poměr cena výkon je dokonalá doporučuji
Super pro děti na zahradě.
Předsíň použita týden v kempu u moře.
Pro 4 osoby prostorově dostačující, v dešti bez problémů, uvnitř ani kapka. Součástí balení nejsou tyče jež umožňují zvednout hlavní vchod a tím výrazné zvětšení krytého prostoru. Nezapomeňte dokoupit