Slibovala jsem si více
pomůže od bolesti a otlaků, ale 100% to není
- POHODLÍ
- SNADNÉ POUŽITÍ
- Poměr ceny a kvality
- Vzhled / Design
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
pomůže od bolesti a otlaků, ale 100% to není
Snadno se nandavá, dobře drží, je pohodlný.
Super, super a super. Další gelová vrstva mezi mýma kostma a kolem. Na bolesti v oblasti kostí trpím a tento potah mohu jen doporučit
Top vychytávka pro příjemnější sezení, ocení zejména ženy, dobře se na sedlo nasouvá a pohodlí je nesrovnatelně vyšší
Za tu cenu je to dobré, ale je lepší koupit kvalitní sedlo než polštář
spokojenost
Pohodlné
Sedlo je dobře uvazatelné i snímatelné. Je pohodlné. Chraňte před deštěm, špatně by se sušilo.
Pohodlné, jezdím každý den, zatím bez známek opotřebení.
Tenhle potah zažil se mnou už víc jak 2000 km. Přednedávnem jsem si kupoval stejný nový potah na další kolo. Schvalně jsem je porovnal a oba bez rozdílu. Pěna v tom starším potahu byla porád stejně nadýchana jako na novem. Povrch potahu bez nějakého většího opotřebení. Když k tomu vezmu v úvahu přivětivou cenu a snadnou instalaci tak není co