Dobrý, ale
velmi praktické, parádně se to montuje. ale ten zámek proti otáčení je plast, takže to vypadává. nechám si na soustruhu udělat kovovou. další věcí je, že mi přijde , že povrch té tyče trhá kůži. Řekl bych , že je to horší, než kdyby to byl celokov. ta gumová vrstva mojim rukám vůbec nedělá dobře. Nejlepší by bylo, kdyby to bylo dřevěný nebo aspoň
- UNIVERZÁLNOST POUŽITÍ
- SNADNÁ MONTÁŽ/DEMONTÁŽ
- SKLADNOST
- Poměr ceny a kvality
- Vzhled / Design
