spokojenost
skvělý poměr cena/výkon, dobře sedí
- OCHRANA PROTI ZAMLŽOVÁNÍ
- DRŽENÍ NA TĚLE
- ZORNÉ POLE
- Poměr ceny a kvality
- Vzhled / Design
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
skvělý poměr cena/výkon, dobře sedí
Plní svůj účel
Plní svůj účel
Brýle Xbase dobře sedí na očích, guma by mohla být delší odva centimetry na každé straně, průzor čistý jasný, bez brýlí jsou oči velice namáhány. S brýlemi Xbase jsem svým očím udělal velkou službu, mohu se lépe soustředit na plavecký styl, na své tempo. Jsou to moje první plavecké brýle. Jsem rekreační plavec a nechtěl jsem utrácet moc peněz.
odpovídá požadavkům
Brýle se nemlží, je krásně přes ně vidět. Používáno ve vnitřním bazénu.
Kvalita za rozumnou cenu
Musel jsem roztahnout gumicku a nisni spojku na max, abych mohl pouzivat. Stejne do leveho oka zateka voda. Prvni par plavani byli bajecnymi s hldeiska zamlzovani. Ale dnes po asi 10 plavanich musim je oplachovat pri kazdem zastaveni. Guma velice tuha, takze po prvnim plavani kolem oci mi dost bolelo. Pred tim jsem nekolik let mel bryle za 70 korun
Průměr. Dobrý poměr cena/výkon.
Za tuto cenu dobrý.