kalhoty praktické, velkým dešt...
kalhoty praktické, velkým deštěm ještě neprověřené
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
kalhoty praktické, velkým deštěm ještě neprověřené
Málo teplé, málo pružné.
Na podzim nebo na zimu na běžnou turistiku jsou ideální.
Jsou skvele! Pokud vahate mezi velikostmi, vemte vetsi, jsou celkem uzke. Celkem rychle se udelaly zmolky, ale nicemu to nevadi.
Dlouho jsem hledal kalhoty do takoveho toho "tepla - netepla" a tyhle přesně odpovidaly mému hledání.
Kalhoty jsou super, teplé, lehké a parádní střih, doporučuji.
krásně zpracované kalhoty, ale střih neseděl
Syn je poměrně hubený, vysoký. Sedí mu dobře. Byl v nich venku kolem nuly a bylo mu teplo.
super
Velká spokojenost, pohodlné a funkční