Super - po dlouhé době a hledá...
Super - po dlouhé době a hledání konečně botičky pro 70+
- PŘILNAVOST
- VODĚODOLNOST
- Poměr ceny a kvality
- Vzhled / Design
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
Super - po dlouhé době a hledání konečně botičky pro 70+
Konečně turistické boty, které mi sedí na noze
Už v prodejně mně padly dokonale na nohu a při výšlapech mě jen překvapují. Pevná dobře sedící obuv, "nepřekáží" hleznu při chůzi do kopce, chůze z kopce taky super, a co mě překvapilo hodně mile, na mokrých hliněných lesních cestách sedí jako přibitá, neklouže a spolehlivě brzdí (spíš připomíná chůzi po suché rovině).
Fakt jsem překvapený a
S obuví jsem spokojený, kupují už poněkolikáté. Pohodlné.
Boty jsou velmi pohodlné a zároveň pevné. Vnitřní stélka je superměkká, opatek také. Dobré tkaničky, nerozvazují se. V terénu boty dobře drží na prašném i vlhkém povrchu, na mokrých kamenech kloužou míň, než jsem zvyklý u jiných bot. Nosím je víc než měsíc každý den do práce i na celodenní výlety.
Dle mé zkušenosti výrobek nemá chybu
Zatím jsem boty použil jen jednou, ale jsem velice spokojen.
Ušel jsem s nimi dvoudenní 60 km dlouhý tramp s batohem vážícím 17,5 kg, bota mě nikde netlačila a i na konci cesty jsem neměl jediný puchýř.
Trochu jsem se bál zapařených noh kvůli nepromokavosti, ale nebylo to tak hrozné.
Přilnavost v terénu byla taky dobrá.
Nepromokavost
Tyto boty používám jak na výlety, do lesa, tak na denní nošení do práce atd. a to celoročně. Perfektně drží za všech podmínek. Jsou velice pohodlné a měkké. Přesto dostatečně tvrdé na cestu po kamení. Jedině co mi vadí, když se na to zaměřím tak, že zezadu by mohly být vyšší.
Dobré boty.
Mám již třetí pár. Pohodlné a kvalitní boty. Super jak do města, tak na turistiku. Super za jakéhokoliv počasí.